Rower rehabilitacyjny czterokołowy dla dzieci od 3 lat

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Towar na indywidualne zamówienie
  • szt.
  • 4 149,00 zł
  • Niedostępny

Rower rehabilitacyjny czterokołowy dla dzieci od 3 lat z możliwością licznych opcji dodatkowych, ciekawy i nowoczesny wygląd gokarta, zapraszamy.

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Rower rehabilitacyjny czterokołowy dla dzieci jest skuteczny!

Stabilny, bo konstrukcja opiera się na masywnych i wytrzymałych czterech kołach. Polecany dla wszystkich miłośników jazdy już od trzech lat. Rower rehabilitacyjny czterokołowy dla dzieci występuję w różnych także większych rozmiarach. Jest wyrobem medycznym i może być stosowany do rehabilitacji. Podwójny system sterowania umożliwia kierowanie rowerem zarówno przez opiekuna jak i dziecko w zależności od potrzeb. Dlatego też model ten jest chętnie wybierany przez osoby z dysfunkcją kończyn dolnych i słabo widzących, ograniczonych ruchowo. To alternatywa do roweru trójkołowego, chętnie wybierana ze względu na sportowy i nowoczesny wygląd. Rower rehabilitacyjny czterokołowy dla dzieci ma ciekawe wzornictwo, oryginalną i niepowtarzalną sylwetkę, często budzi zachwyt przechodniów oraz rówieśników. Wielkość pojazdu dobiera się do wzrostu użytkownika, długości nogi od pachwiny do podłoża. Możliwość wyboru opcji dodatkowych, (uchwytów na ręce, nogi, kamizelki na fotel). Wygodny i komfortowy fotel z oparciem, zwiększa bezpieczeństwo i komfort jazdy. Szerokie podłokietniki pomagają we wsiadaniu i wysiadaniu z pojazdu.

 

Rower rehabilitacyjny czterokołowy dla dzieci jest oryginalny!

Rower czterokołowy produkowany jest na indywidualne zamówienie pod konkretnego klienta i każdy egzemplarz jest inny, dostosowany do potrzeb użytkownika. Możliwość wyboru i uzgodnienia kolorystyki, w zależności czy dla chłopca lub dziewczynki. Średnica dostępnych kół od 12cali, 16cali lub 40cm. Niska i wytrzymała rama umożliwia proste i nieskomplikowane wsiadanie i wysiadanie. Pojazd ten umożliwia ruch poprzez zabawę, na świeżym powietrzu. Wywołuje uśmiech i zadowolenie na twarzy użytkownika. Prosta, nieskomplikowana obsługa, serwis w Polsce, gwarancja. Wieloletnie doświadczenie i fachowa obsługa pomoże w doborze idealnego modelu, zapraszamy. Rodzaje dostępnych rowerów czterokołowych:

  1. MAŁY od 3 - 7 lat od wzrostu 90cm 
  2. ŚREDNI od 8 lat do wzrostu 150cm 

 Podana cena nie zawiera wyposażenia dodatkowego.

Podana cena na karcie produktu nie uwzględnia wyposażenia dodatkowego, które można wybrać i zamówić dodatkowo.


W celu wyceny  dodatkowego wyposażenia do roweru należy skontaktować się z obsługą sklepu. 

 

 *zamieszczone zdjęcia na karcie produktu pokazują rower z dodatkowym wyposażeniem. - kolor czarny i bez wyposązenia dodatkowego - kolor żółty

Jak należy dobrać rower ?

Należy wykonać następujące pomiary:

1, długość nogi (wewnętrzna strona nogi ) - mierzymy od pachwiny do stopy

2,wrost

3,długość podeszwy buta

4,waga

5,wiek

6,szerokość bioder

 

JAKOŚĆ

Wszystkie wyroby wykonywane są na indywidualne zamówienie pacjenta. Oferowane produkty posiadają deklarację zgodności CE oraz rejestrację w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Dbając o naszych klientów wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością dla zakresu projektowanie i produkcja sprzętu rehabilitacyjnego DIN-EN ISO 9001:2008. Rokrocznie jesteśmy poddawani rygorystycznej kontroli w celu zapewnienia produkcji i obsługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu mamy pewność, że poprzez nasze wyroby przyczyniamy się do prawidłowego rozwoju rehabilitowanego dziecka, gwarantując poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

 

Cały czas mamy na uwadze dobro naszych klientów, dlatego też dbamy, aby używane przez nas komponenty spełniały najwyższe normy bezpieczeństwa i ochrony środowiska

 

002asdrg