Rower rehabilitacyjny czterokołowy z dużymi kołami

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Towar na indywidualne zamówienie
  • szt.
  • 5 149,00 zł
  • Niedostępny

Rower rehabilitacyjny czterokołowy z dużymi kołami

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Rowery czterokołowe dla niepełnowsprawnych to sposób na spędzanie wolnego czasu.

Coraz więcej ludzi chce spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Gdy tylko wyjrzy zza chmur słoneczko, szykujemy nasze rowery do jazdy. A co zrobić i jak pomóc osobom starszym, które mają problemy z utrzymaniem równowagi, są po przebytych chorobach, udarach i wylewach, zmagają się z niedowładem, czy po prostu czują się niepewnie, gdy mają wsiąść na jednoślad? W takich przypadkach warto rozważyć rowery czterokołowe dla dorosłych. Czym różnią się te modele od pozostałych rowerów i dlaczego są takie wyjątkowe? Główną zaletą jest to, że czterokołowy rower jak już z nazwy wynika posiada cztery, a nie dwa koła jezdne, co pozwala na bezpieczną i komfortową jazdę, nawet dla osób z zachwianiem równowagi. W niektórych modelach koła są większe, a w niektórych mniejsze, bardziej dyskretniejsze. Jazda tym pojazdem może służyć ćwiczeniom jak i rehabilitacji na świeżym powietrzu. Rower czterokołowy dla dorosłych jest wyposażony w duży i wygodny fotel z odchylanymi podłokietnikami montowany w niektórych egzemplarzach, zapewnia poczucie bezpieczeństwa i stabilności, pomaga przezwyciężyć barierę strachu przed samodzielną jazdą.

 

Rower rehabilitacyjny czterokołowy z dużymi kołami jest stabilny i bezpieczny! 

Pojazd posiada sportowy wygląd i jest bardzo oryginalny. Rower do rehabilitacji czterokołowy jest przeznaczony dla wszystkich, którzy lubią jazdę czterokołowcem, mają problemy z utrzymaniem równowagi, są ograniczeni ruchowo, a także do rehabilitacji ruchowej osób z dysfunkcją kończyn dolnych i słabo widzących. Główną zaletą roweru rehabilitacyjnego czterokołowego jest podwójny system sterowania, który umożliwia kierowanie rowerem zarówno przez opiekuna jak i użytkownika w zależności od potrzeb. Każdy pojazd jest produkowany na zamówienie klienta i w zależności od potrzeby może być zmodyfikowany - poprzez dodanie kamizelki stabilizującej tułów, pasów bezpieczeństwa, uchwytów na nogi typu nosek, sandały - wszystkie opcje dodatkowe zostały wymienione poniżej. Rodzaje rowerów czterokołowych - dobór zależy od wagi, wysokości osoby i długości jego nogi wewnętrznej mierzonej od pachwiny do podłoża. Niska rama i wytrzymała konstrukcja pomaga w bezpiecznym wsiadaniu i wysiadaniu z pojazdu.  Podana cena nie zawiera wyposażenia dodatkowego.

 

Rower czterokołowy dostępny w różnych wariantach.

Rower czterokołowy posiada napęd ostre koło z sprzęgłem, jeżeli kręcimy pedałami to jedziemy, a jeżeli nie to stoimy, w przypadku np. zmęczenia można sprzęgłem rozłączyć napęd i pchać za pomocą drążka do pchania.

Proponowane przez nas rowery czterokołowe charakteryzują się sportowym, ciekawym wzornictwem. Kolorystyka zarówno ramy, jak i tapicerki jest do ustalenia według załączonego wzornika. Wszystkie dodatkowe opcje takie jak pasy w formie kamizelki, uchwyty na stopy tak zwane sandały, noski kolarskie, stabilizacja miednicy, specjalne rękawice przy niedowładzie rąk, oświetlenie, kliny rozporowe zabezpieczające przed zsuwaniem się podczas jazdy, są opcjonalnie i indywidualnie dobierane.

Podana cena na karcie produktu nie uwzględnia wyposażenia dodatkowego, które można wybrać i zamówić dodatkowo.W celu wyceny  dodatkowego wyposażenia do roweru należy skontaktować się z obsługą sklepu.  *zamieszczone zdjęcia na karcie produktu pokazują rower z dodatkowym wyposażeniem. - kolor czarny i bez wyposażenia dodatkowego - kolor żółty

 

Czterokołowy rower – wszystko co powinieneś wiedzieć o produkcji.

Produkcja danego egzemplarza rozpoczyna się dopiero po przekazaniu szczegółowych informacji i wymiarów osoby jeżdżącej. Czterokołowy rower w produkcji jest około od dwóch do czterech tygodni.
Wszystkie elementy i komponenty użyte do produkcji stanowią o tym, że rower czterokołowy dla dorosłych spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa oraz posiadają deklarację zgodności CE a także rejestrację w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Jakość naszych modeli potwierdza wprowadzony System Zarządzania Jakością dla zakresu projektowanie i produkcja sprzętu rehabilitacyjnego DIN-EN ISO 9001:2008. Spośród konkurencji wyróżnia nas także fachowa i rzetelna obsługa naszych klientów, wieloletnia znajomość branży oraz profesjonalne doradztwo. Ciągłe szkolenia i poszerzanie wiedzy w tematyce sprzętu rehabilitacyjnego pomaga nam sprostać oczekiwaniom naszych klientów.
Tak więc rowery czterokołowe dla dorosłych to doskonały wybór na spędzenie czasu oraz nabranie tężyzny fizycznej.
Zapraszamy do kontaktu !
Zespół Zdrowapolka.pl