Rower rehabilitacyjny czterokołowy z opcjami

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Towar na indywidualne zamówienie
  • szt.
  • 4 500,00 zł
  • Niedostępny

Rower rehabilitacyjny czterokołowy z opcjami do wyboru, ciekawe, nowoczesne wzornictwo, sportowy styl. Komfortowy i bezpieczny fotel, duży wybór zapraszamy.

 

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Rower rehabilitacyjny czterokołowy jest sportowy i wytrzymały!

To alternatywa do roweru trójkołowego. Rower rehabilitacyjny czterokołowy jest chętnie wybierany ze względu na ciekawy sportowy i nowoczesny wygląd. Niepowtarzalna sylwetka pojazdu, często budzi zachwyt przechodniów oraz rówieśników. Może służyć także do rehabilitacji i ćwiczeń dzieci z dysfunkcją kończyn dolnych i słabo widzących. Niewątpliwą zaletą jest podwójny system sterowania, który umożliwia kierowanie rowerem zarówno przez opiekuna jak i dziecko w zależności od potrzeb. Rowery rehabilitacyjne czterokołowe dobiera się do wzrostu użytkownika. Należy zmierzyć długość nogi od pachwiny do podłoża, wzrost użytkownika i podać jego wagę. Możliwość wyboru opcji dodatkowych, (pasy, uchwyty na ręce, nogi) umożliwiają dostosowanie pojazdu do potrzeb użytkownika.

 

Rower rehabilitacyjny czterokołowy jest oryginalny i bezpieczny!

Wygodny i komfortowy fotel z oparciem, zwiększa bezpieczeństwo i komfort jazdy. Szerokie podłokietniki pomagają we wsiadaniu i wysiadaniu z pojazdu. Rower rehabilitacyjny czterokołowy posiada ciekawą kolorystykę i design. Istnieje możliwość wyboru i uzgodnienia kolorystyki, w zależności czy dla chłopca lub dziewczynki. Model ten produkowany jest na indywidualne zamówienie pod konkretnego klienta i każdy egzemplarz jest inny, dostosowany do potrzeb użytkownika. Rowery rehabilitacyjne czterokołowe posiadają wielkość kół od 12cali, 16cali lub 40cm. Niska konstrukcja ramy umożliwia proste wsiadanie i wysiadanie. Pojazd ten umożliwia ruch poprzez zabawę, na świeżym powietrzu. Wywołuje uśmiech i zadowolenie na twarzy dziecka.

 

Rower rehabilitacyjny czterokołowy jest produkowany w Polsce!

Zapewniamy serwis, gwarancję. Pojazd cechuje prosta i nieskomplikowana obsługa. Wieloletnie doświadczenie i fachowa obsługa pomoże w doborze idealnego modelu, zapraszamy. Rower przeznaczony jest do rehabilitacji ruchowej osób z dysfunkcją kończyn dolnych i słabo widzących. Podwójny system sterowania umożliwia kierowanie rowerem zarówno przez opiekuna jak i dziecko w zależności od potrzeb. Rodzaje rowerów czterokołowych dostępne w naszej ofercie to

    • MAŁY od 3 - 7 lat od wzrostu 90cm 
    • ŚREDNI od 8 lat do wzrostu 150cm 

 Podana cena nie zawiera wyposażenia dodatkowego, wielkość kół należy zaznaczyć w okienku pod ceną towaru. Istnieje możliwość zrobienia modelu pod indywidualne zamówienie, zapraszamy. Dostępne wyposażenie dodatkowe do rowerów rehabilitacyjnych czterokołowych.

 

Podana cena na karcie produktu nie uwzględnia wyposażenia dodatkowego, które można wybrać i zamówić dodatkowo.


W celu wyceny  dodatkowego wyposażenia do roweru należy 
skontaktować się z obsługą sklepu. 

 

 *zamieszczone zdjęcia na karcie produktu pokazują rower z dodatkowym wyposażeniem. - kolor czarny i bez wyposązenia dodatkowego - kolor żółty

Jak należy dobrać rower ?

Należy wykonać następujące pomiary:

1, długość nogi (wewnętrzna strona nogi ) - mierzymy od pachwiny do stopy

2,wzrost

3,długość podeszwy buta

4,waga

5,wiek

6,szerokość bioder

002asdRg