Rower rehabilitacyjny dla dzieci napęd wahadłowy i korbowy

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępność około 2 tygodni
  • szt.
  • 5 850,00 zł

Rower rehabilitacyjny dla dzieci napęd wahadłowy i korbowy nożny. Duży wybór modeli z różnymi napędami do wyboru, także czterokołowe, riksze i tandemy.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Rower rehabilitacyjny dla dzieci posiada napęd wahadłowy i korbowy noży!

To wyrób medyczny, polski. Produkcja rowerka do rehabilitacji dla dzieci rozpoczyna się na indywidualne zamówienie w celu zapewnienia komfortu jazdy. W celu przedstawienia propozycji należy dokonać pomiarów użytkownika takich jak: wzrost, długość nogi od pachwiny do podłoża, wagi. Model ten posiada ciekawy i sportowy wzór, kolorystykę do wyboru zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Rower rehabilitacyjny dla dzieci polecany jest do ćwiczeń, rehabilitacji dzieci ze sprawnymi rękami i z niedowładem nóg. Jak odbywa się rehabilitacja na tym rowerze? Ruch odbywa się poprzez ręczny napęd wahadłowy wymusza aktywną pracę nóg. Jazda na rowerku do rehabilitacji dzieci umożliwia wzmacnianie mięśni kończyn dolnych, górnych i całego organizmu, pobudza krążenie krwi. Rehabilitacja odbywa się poprzez zabawę na świeżym powietrzu, którą dzieci uwielbiają. Istnieje możliwość zastosowania różnych opcji dodatkowych do tego roweru rehabilitacyjnego dla dzieci takich jak np. nosków kolarskich, czy uchwytów stóp i goleni.

 

Rower rehabilitacyjny dla dzieci jest stabilny i solidny!

Posiada gwarancję, serwis w Polsce. Rower trójkołowy ma fotel, który jest szeroki i bezpieczny. Podnosi on komfort użytkowania rządzenia. Podłokietniki w zależności od potrzeby mogą być uchylne, aby wsiadanie było proste i nie stanowiło problemu. Wielkość rowerka do rehabilitacji dla dzieci jest zależna od wysokości użytkownika. Wielkość kół w calach jest do wyboru i wynosi: - 12 cali, - 16 cali, - 18 cali. Cena rowerka uzależniona jest od wielkości i wyświetla się pod ceną produktu. Podana cena za ten model jest bez opcji dodatkowych i transportu.

002asdrrwk