Rower rehabilitacyjny napęd wahadłowy i korbowy

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępność około 2 tygodni
  • szt.
  • 7 090,00 zł

Rower rehabilitacyjny napęd wahadłowy na ręce i korbowy na nogi, polecany dla osób ze sprawnymi rękami i przy niedowładzie nóg, różne opcje do wyboru.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Rower rehabilitacyjny z napędem wahadłowym i korbowym jest wytrzymały!

Komfort jazdy zapewnia wygodny fotel, który posiada odchylane podłokietniki. Pomaga to w łatwym wsiadaniu i wysiadaniu. Rower rehabilitacyjny z napędem wahadłowym i korbowym posiada napęd wahadłowy na ręce i korbowy na nogi. Rama jest obniżona, w standardzie jest koszyk umieszczony z tyłu. Polecany do ćwiczeń i rehabilitacji w domu na świeżym powietrzu. Produkcja prezentowanego modelu rozpoczyna się na indywidualne zamówienie, po wcześniejszych ustaleniach. Ciekawy i sportowy wzór, kolorystyka roweru rehabilitacyjnego do wyboru. Model ten polecany jest do rehabilitacji młodzieży i dorosłych ze sprawnymi rękami i z niedowładem nóg. Jak odbywa się rehabilitacja na tym rowerze? Ruch odbywa się poprzez -  ręczny napęd wahadłowy wymusza aktywną pracę nóg. Ćwiczenia te umożliwiają wzmacnianie mięśni zarówno kończyn dolnych jak i górnych. Rehabilitacja odbywa się na dworze. Możliwość zastosowania różnych opcji dodatkowych, np. nosków kolarskich, czy uchwytów stóp i goleni. Wielkość rowerka do rehabilitacji jest zależna od wysokości użytkownika.

 

Rower rehabilitacyjny z napędem wahadłowym i korbowym jest solidny!

Wielkość kół w calach - 18 cali, 20 cali lub 24 cali. Cena roweru rehabilitacyjnego uzależniona jest od wielkości: ramy, kół i wyświetla się pod ceną produktu. Podana cena jest bez opcji dodatkowych i transportu. Rower do rehabilitacji posiada gwarancję oraz serwis w Polsce. istnieje możliwość konfiguracji modelu do potrzeb użytkownika. Duży wybór opcji dodatkowych takich jak kamizelka, pasy bezpieczeństwa, uchwyty na kończyny górne i dolne, noski kolarskie, czy uchwyty w formie sandałów, pomagają w poniesieniu bezpieczeństwa podczas jazdy. Zapraszamy do kontaktu z obsługą sklepu, która pomoże w doborze odpowiedniego rowerka do rehabilitacji i ćwiczeń.