Rower rehabilitacyjny napęd wahadłowy na ręce

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępność około 2 tygodni
  • szt.
  • 5 400,00 zł

Rower rehabilitacyjny napęd wahadłowy na ręce polecany dla osób które nie mogą pedałować. Możliwość doboru różnych opcji dodatkowych, zapraszamy.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Rower rehabilitacyjny napęd wahadłowy na ręce jest solidny!

Sprawdzony, komfortowy i wytrzymały model z napędem na ręce. Handbike posiada obniżoną ramę, która świetnie sprawdza się podczas wsiadania lub wysiadania. Duże, wygodne podnóżki umożliwiają łatwe wsiadanie i wygodne trzymanie nóg podczas jazdy. Mogą być wyposażone w noski, zapięcia typy sandał, strzemiona lub inne uchwyty – są to opcje dodatkowe, które można zastosować w razie potrzeby. Rower rehabilitacyjny z napędem wahadłowym na ręce posiada fotel z uchylnymi podłokietnikami, które w razie potrzeby można przesunąć – jest to wygodne podczas przesiadania się z wózka inwalidzkiego. Model ten polecany dla wszystkich osób, które mają problem z kończynami dolnymi. Handbike używany do rehabilitacji i ćwiczeń, wzmacnia mięśnie rąk, poprawia krążenie krwi. Umożliwia samodzielne poruszanie się na rowerze, przy niewładnych, sparaliżowanych nogach. Pojazd napędzany jest poprzez mechanizm wahadłowy na kończyny górne a nie korbowy. Stabilna i wytrzymała rama jest odpowiednio nisko wyprofilowana, aby można było swobodnie wsiadać na rower.

 

Rower rehabilitacyjny napęd wahadłowy na ręce jest robiony pod klienta!

Produkowany jest pod konkretne wymiary użytkownika i pod jego wymagania. Handbike jest nowy, ma gwarancję, i serwis dostępny jest w Polsce. Posiada duży koszyk, który umożliwia przewożenie zakupów, czy potrzebnych rzeczy. Kolorystyka do wyboru, według upodobania i dostępnego wzornika. Liczne opcje dodatkowe umożliwiają dostosowanie rowerka rehabilitacyjnego z napędem wahadłowym do użytkownika. Do opcji dodatkowych zalicza się: - noski kolarskie, - strzemiona z obejmą łydki, - pasy mocujące tułów, - pas biodrowy, - klin rozporowy (stosowany przy zsuwaniu się z fotela), - oświetlenie, i inne. Handbike posiada różne koła o średnicy 12,16,18,20,24 cali. Cena roweru uzależniona jest od wielkości kół i ramy i w wersji podstawowej wyświetla się pod ceną towaru. Produkcja roweru rehabilitacyjnego z napędem wahadłowym na ręce odbywa się po złożeniu zamówienia i uzgodnieniu wszystkich detali, opcji dodatkowych w zależności od potrzeby. Każdy model jest inny i produkowany indywidualnie pod klienta. Produkcja trwa około 2 tygodni. Serwis dla tych rowerów jest w Polsce. W celu doboru odpowiedniego modelu i jego rozmiaru potrzebne są wymiary użytkownika. Zapraszamy do kontaktu.

002asdrrw