Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla młodzieży Lux

 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Dostępność około 2 tygodni
 • szt.
 • 4 349,00 zł

Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla młodzieży z układem zwiększającym bezpieczeństwo produkowany na indywidualne zamówienie klienta.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla młodzieży Lux to pełne bezpieczeństwo!

Solidna i wytrzymała konstrukcja modelu zapewnia komfortową i stabilną jazdę w każdych warunkach. Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla młodzieży Lux posiada nowe rozwiązanie konstrukcyjne osi napędowej polegające na pochyleniu tylnych kół roweru o 10 ° względem podłoża. Układ ten zwiększa bezpieczeństwo, sterowność oraz stabilność podczas wykonywania ostrych skrętów i niespodziewanych gwałtownych manewrów wymuszonych określonym rodzajem podłoża jezdni. Prezentowany model jest chętnie wybierany przez młodzież i ich opiekunów. Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla młodzieży Lux posiada wygodną w użytkowaniu ramę, która jest obniżona. Umożliwia proste wsiadanie i zsiadanie. Konstrukcja oparta na trzech, pompowanych kołach umożliwia jazdę osobom, które mają problem z utrzymaniem równowagi na jednośladzie. Rowery rehabilitacyjne trójkołowe dla młodzieży Lux posiadają w standardowym wyposażeniu pakowny koszyk umieszczony z tyłu. Jest to bardzo praktyczne, ponieważ można przewozić w nim zakupy, czy potrzebne rzeczy.

 

Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla młodzieży Lux jest komfortowy!

Różnorodność dostępnych opcji dodatkowych pozwala na dostosowanie pojazdu do możliwości i potrzeb użytkownika. Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla młodzieży Lux posiada w standardzie napęd - ostre koło (przy kręceniu pedałami rower jedzie, kręcimy w przód to jedziemy do przodu, gdy w tył, to jedziemy do tyłu). Dostępne inne napędy to wolne koło i torpedo. Model ten polecany dla wszystkich z ograniczeniami ruchowymi (po operacjach, zabiegach, udarach itd.). Podana cena dotyczy wersji podstawowej roweru, w skład której wchodzi:

 1. napęd w formie "ostrego koła"  Aby jechać należy ciagle pedałować. Dla niektórych osób jest to wskazane , ponieważ wymusza ciągły ruch nóg w ten sposób efekt rehabilitacyjny jest zintensyfikowany.
 2. koła 20 cali
 3. rama roweru
 4. siodełko
 5. kierownica w kształcie U
 6. pedały
 • odblaski
 • błotniki
 • uchwyty do kierownicy
 • do wyboru 5 kolorów
 • ASD002/rr + innowacyjne rozw konstruk

Dostępne jest również wyposażenie dodatkowe.

Wyposażenie dodatkowe - poniżej zdjęcia

1. Możliwość wybrania spośród poniższych napędów 

  • napęd różnicowy + napęd bezpośredni "ostre koło"
  • napęd różnicowy + piasty samohamowne "torpedo"
  • napęd różnicowy + piasty samohamowne trzybiegowe "torpedo"
  • napęd różnicowy + napęd wolnobiegowy

2. oparcie siodełka (XO)

3. strzemiona z obejmą łydki i mocowania nóg (XF)

4. noski kolarskie (XV)

5. uchwyty do mocowania rąk do kierownicy (XH)

6. podstawki do ć2wiczeń stacjonarnych (XA)79,oświetlenie

7, licznik kilometrów

8, koła o wymiarach   20"; 24" cali

 

 Podana cena na karcie produktu nie uwzględnia wyposażenia dodatkowego, które można wybrać i zamówić dodatkowo.


W celu wyceny  dodatkowego wyposażenia do roweru należy 
skontaktować się z obsługą sklepu. 

 

 *zamieszczone zdjęcia na karcie produktu pokazują rower z dodatkowym wyposażeniem.

 

Wyposażenie dodatkowe

 

 

 

Jak należy dobrać rower ?

Należy wykonać następujące pomiary:

1, długość nogi (wewnętrzna strona nogi ) - mierzymy od pachwiny do stopy

2,wrost

3,długość podeszwy buta

4,waga

5,wiek

 

JAKOŚĆ

Wszystkie wyroby wykonywane są na indywidualne zamówienie pacjenta. Oferowane produkty posiadają deklarację zgodności CE oraz rejestrację w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Dbając o naszych klientów wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością dla zakresu projektowanie i produkcja sprzętu rehabilitacyjnego DIN-EN ISO 9001:2008. Rokrocznie jesteśmy poddawani rygorystycznej kontroli w celu zapewnienia produkcji i obsługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu mamy pewność, że poprzez nasze wyroby przyczyniamy się do prawidłowego rozwoju rehabilitowanego dziecka, gwarantując poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

 

Cały czas mamy na uwadze dobro naszych klientów, dlatego też dbamy, aby używane przez nas komponenty spełniały najwyższe normy bezpieczeństwa i ochrony środowiska