Rower rehabilitacyjny trójkołowy z fotelem dla młodzieży

 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Dostępność około 2 tygodni
 • szt.
 • 4 549,00 zł

Rower rehabilitacyjny trójkołowy z fotelem dla młodzieży ze spastyką i o małej ruchomości nóg możliwość wyboru wielkości kół w zależności od długości nogi, duży wybór.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Rower rehabilitacyjny trójkołowy z fotelem dla młodzieży jest komfortowy!

To wyrób medyczny i polski. Rower rehabilitacyjny z fotelem posiada obniżoną ramę, która umożliwia bezproblemowe wsiadanie i wysiadanie, nawet przy ograniczeniach ruchowych użytkownika. Wygodny fotel posiada podłokietniki, które są uchylne. W prosty sposób i z łatwością można przesiąść się z wózka inwalidzkiego na fotel rowerka. Wytrzymała i stabilna konstrukcja rowerów rehabilitacyjnych z fotelem pozwala na bezpieczną jazdę. A możliwość wyboru spośród poniżej omówionych opcji dodatkowych pozwala na dostosowanie pojazdu do potrzeb użytkownika. Rower do rehabilitacji z fotelem posiada w wyposażeniu standardowym duży i pakowny koszy zamontowany z tyłu modelu. Można w ten sposób przewozić rozmaite rzeczy, czy zakupy. Kolorystyka jest różnorodna i można ją dopasować zarówno dla dziewczyn, jak i chłopców. Rowery do rehabilitacji z fotelem posiadają napęd – ostre koło – w wyposażeniu standardowym. Jest możliwość wyboru także innych napędów, jak opisano poniżej. Kierownica w kształcie litery U jest bardzo wygodna podczas użytkowania, łatwo ją odpowiednio ustawić do potrzeb kierowcy.

 

Rower rehabilitacyjny trójkołowy z fotelem dla młodzieży to bezpieczna jazda!

Prezentowany model solidnie osadzony jest jest na pompowanych kołach. Rower rehabilitacyjny z fotelem kieruje się łatwo i jego obsługa jest nieskomplikowana. Produkowany jest na zamówienie klienta, pod podane wymiary – wagę, wzrost, długość nogi od pachwiny do podłoża. Można starać się o dofinansowanie z różnego rodzaju fundacji, MOPS, czy PCPR. Posiada gwarancję i serwis w Polsce. Ponadto prezentowany model posiada deklarację zgodności CE oraz rejestrację w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Rower rehabilitacyjny z fotelem dla młodzieży jest modelem wyjątkowym, ponieważ posiada wygodny i komfortowy fotel, zamiast siodełka. Szerokość fotela jest dobierana pod konkretną osobę, tak aby zapewnić bezpieczeństwo podczas jazdy. Wielkość roweru, rozmiar kół dobierany jest indywidualnie. Każdy rower trójkołowy rehabilitacyjny przystosowany jest do użytkownika, aby zapewnić mu radość, bezpieczeństwo i komfort jazdy. Jazda na takim rowerze rehabilitacyjnym umożliwia rehabilitację na świeżym powietrzu, umożliwia ruch i poprawia krążenie. 

 

Rower rehabilitacyjny trójkołowy z fotelem dla młodzieży jest wyjątkowy!

Pomoc w doborze odpowiedniego modelu i opcji dodatkowych zapewnia fachowa, przeszkolona obsługa sklepu. Dla kogo rower trójkołowy z fotelem? Model roweru trójkołowego przeznaczony jest dla młodzieży o dużej spastyczności i małej ruchowości kończyn dolnych. Obniżony środek ciężkości oraz pochylone koła zwiększają bezpieczeństwo jazdy. Komfort jazdy oraz prawidłową stabilizację w pozycji siedzącej zapewnia odpowiednia konstrukcja fotelika, który opcjonalnie może być wyposażony w pasy przytrzymujące tułów i klin rozporowy. Podana cena dotyczy wersji podstawowej roweru, w skład której wchodzi:

 1. napęd w formie "ostrego koła"  Aby jechać należy ciagle pedałować. Dla niektórych osób jest to wskazane , ponieważ wymusza ciągły ruch nóg w ten sposób efekt rehabilitacyjny jest zintensyfikowany.
 2. koła 16, 18 lub 20 cali
 3. rama roweru
 4. siodełko
 5. kierownica w kształcie U
 6. pedały
 • odblaski
 • błotniki
 • uchwyty do kierownicy
 • do wyboru 5 kolorów
 • rrl002asd

Dostępne jest również wyposażenie dodatkowe.

Wyposażenie dodatkowe - poniżej zdjęcia

1. Możliwość wybrania spośród poniższych napędów 

 • piasty samohamowne "torpedo"
 • piasty samohamowne trzybiegowe "torpedo"
 • napęd wolnobiegowy
 • napęd rożnicowy

2, klin do fotelika

3. strzemiona z obejmą łydki i mocowania nóg (XF)

4. noski kolarskie (XV)

5. uchwyty do mocowania rąk do kierownicy (XH)

6. podstawki do ć2wiczeń stacjonarnych (XA)

7. koszyk na drobne przedmioty (XK)

8. drążek prowadzący 

9,oświetlenie

10, licznik kilometrów

11, koła o wymiarach  16" 18"; 20"; 24" cali

12, pasy mocujące tułów

13, oparcie siodełka 

 

 Podana cena na karcie produktu nie uwzględnia wyposażenia dodatkowego, które można wybrać i zamówić dodatkowo.


W celu wyceny  dodatkowego wyposażenia do roweru należy 
skontaktować się z obsługą sklepu. 

 

 *zamieszczone zdjęcia na karcie produktu pokazują rower z dodatkowym wyposażeniem.

 

Wyposażenie dodatkowe

 

XH Uchwyt rąk
HF Strzemiona z obejmą łydki
XL Oświetlenie
XV Noski kolarskie
XC Drążek prowadzący
XHB Hamulec bębnowy
XR Klin rozporowy
XP Pasy mocujące tułów

 

Jak należy dobrać rower ?

Należy wykonać następujące pomiary:

1, długość nogi (wewnętrzna strona nogi ) - mierzymy od pachwiny do stopy

2,wrost

3,długość podeszwy buta

4,waga

5,wiek

6, szerokość bioder