Rower rehabilitacyjny z fotelem, riksza

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Towar na indywidualne zamówienie
  • szt.
  • 14 649,00 zł

Rower rehabilitacyjny z fotelem, riksza zapewnia bezpieczeństwo i komfort jazdy osoby niepełnosprawnej. Wygodny i łatwy w obsłudze. Zapraszamy duży wybór.

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Rower rehabilitacyjny z fotelem, riksza jest bezpieczna i stabilna!

Wytrzymała konstrukcja, solidna rama i zwrotność pojazdu to idealne połączenie roweru rehabilitacyjnego dla opiekuna i komfortowego fotela dla użytkownika. Riksza dla niepełnosprawnych to idealne rozwiązanie dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą samodzielnie poruszać się na rowerze. Możliwość jazdy wspólnie na rowerze pozwala na ruch na świeżym powietrzu, dotlenienie się i jest okazją do poznania innych osób oraz podziwiania przyrody, przeżycia wspólnej przygody. Fotel przystosowany jest do użytkownika, aby zapewnić mu maksymalny komfort jazdy. Każdorazowo wykonywany jest pod klienta i konfigurowany do jego możliwości. Klient wybiera :

  • kolorystykę
  • opcje dodatkowe
  • wyposażenie fotela – kliny, kamizelka, pasy biodrowe (wymienione poniżej)
  • wielkość pojazdu, średnice kół.

 

Riksza jest komfortowa i wygodna w użytkowaniu! 

Składa się z wózka oraz z przystawki napędzanej przez opiekuna. Podana cena na karcie produktu nie uwzględnia wyposażenia dodatkowego, które można wybrać i zamówić dodatkowo. Rower ten jest dostępny  w 2 wersjach

  1. bez wspomagania elektrycznego - wersja podstawowa
  2. ze wspomaganiem elektrycznym -  wyposażenie dodatkowe (wyceniane dodatkowo)

„Riksza” przeznaczona jest do rehabilitacji osób niepełnosprawnych np. po wylewach jak również niedowidzących. Zalecana jest do przewożenia osób niepełnosprawnych z całkowitym bezwładem kończyn dolnych. Dźwignia hamulca posiada blokadę mechanizmu pozwalającą na unieruchomienie pojazdu w czasie postoju. Odpowiednie wyposażenie dodatkowe w pełni zabezpiecza osobę niepełnosprawną, zapewniając wysoki komfort jazdy. „Riksza” wykonywana również ze wspomaganiem elektrycznym. Bogaty wybór rodzajów napędu oraz szeroka gama rozmiarów pozwala na idealne dostosowanie roweru do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Dostępne jest również wyposażenie dodatkowe (nie uwzględnione w podanej cenie).

Wyposażenie dodatkowe:

- bieg wsteczny

- przystosowanie wózka do samodzielnej jazdy (fotel może wtedy pełnić rolę samodzielnego wózka do pchania)

Przeszkolona obsługa sklepu pomoże i doradzi w wyborze odpowiedniego modelu, zapraszamy!

 

Jak należy dobrać rower  ?

Należy wykonać następujące pomiary:

patrz rysunek

Prosimy mierzyć dokładnie

. 1. Długość korpusu …….......... cm

Długość podeszwy buta …….......... cm

2. Długość uda …….......... cm

Wzrost …….......... cm

3. Długość goleni …….......... cm

Waga …….......... kg

4. Biodra (w najszerszym miejscu) …….......... cm

 

JAKOŚĆ

Wszystkie wyroby wykonywane są na indywidualne zamówienie pacjenta. Oferowane produkty posiadają deklarację zgodności CE oraz rejestrację w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Dbając o naszych klientów wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością dla zakresu projektowanie i produkcja sprzętu rehabilitacyjnego DIN-EN ISO 9001:2008. Rokrocznie jesteśmy poddawani rygorystycznej kontroli w celu zapewnienia produkcji i obsługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu mamy pewność, że poprzez nasze wyroby przyczyniamy się do prawidłowego rozwoju rehabilitowanego dziecka, gwarantując poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

 

Cały czas mamy na uwadze dobro naszych klientów, dlatego też dbamy, aby używane przez nas komponenty spełniały najwyższe normy bezpieczeństwa i ochrony środowiska

ASD002/Rfk