Rower trójkołowy dla dzieci od 2 do 5 lat z rączką do pchania, gokart na kółkach

 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Brak
 • szt.
 • 1 145,00 zł
 • Niedostępny

trzykołowy rower posiada unikalny mechanizmem kierowniczym na tylne koła. W przeciwieństwie do tradycyjnych rowerów trójkołowych model ten ma z przodu jedno koło pozbawione łańcucha, a tylne koła połączone są z drążkiem sterowniczym.

 

ASD031/tri701 kolor czarny, rozowy, bezowy tot

Rower trójkołowy dla dzieci od 2 do 5 lat z rączką do pchania

 

40 lat doświadczenia amerykańskiej firmy Asa Products pozwoliło na stworzenie wyjątkowej marki rowerów trójkołowych. 

 

Cechy prodyktu:

 1. trzykołowy rower posiada unikalny mechanizmem kierowniczym na tylne koła. W przeciwieństwie do tradycyjnych rowerów trójkołowych model ten ma z przodu jedno koło pozbawione łańcucha, a tylne koła połączone są z drążkiem sterowniczym.
 2. regulowana rama sprawia, że każdy model można bardzo dobrze dopasować do wzrostu użytkownika oraz rośnie  razem z osobą co umożliwia długotrwałe korzystanie z roweru,
 3. ciekawy design wyróżnia ten model na tle innych rowerów,
 4. aktywność fizyczna staje się jeszcze większą frajdą dla całej rodziny,
 5. niezależnie od wieku i wzrostu możesz wybrać jeden z 9 modeli (dla dzieci z dodatkowymi akcesoriami, młodzieży i dorosłych z unikalnym systemem biegu wstecznego).
 6. rower ma pojedynczą przekładnię. Konstrukcja pozbawiona jest również łańcuchów dzięki czemu rowery te są łatwe w montażu i niekłopotliwe w użytkowaniu.
 7. rowery mają pojedynczy bieg - jedziesz z taką prędkością z jaką pedałujesz.
 8. dobór roweru zależy od wzrostu i masy ciała użytkownika. Przy każdym modelu znajdziesz informacje dotyczące sugerowanego wieku i maksymalnego obciążenia. Pamiętaj, że wszystkie rowery mają regulowana ramę dzięki czemu łatwo dopasujesz rower do swojego wzrostu.
 9. sterowanie rowerem - ma tylny mechanizm kierowniczy sterowany za pomocą drążków sterowania, które trzymasz w dłoniach
 10. trening i umiejętności użytkownika - rowery mają niskie zawieszenie i są klasycznymi trójkołowcami dzięki czemu są stabilne, nie wymagają umiejetności trzymania równowagi i są bezpieczne.
 11. są wygodne, mają komfortowe siedziska nieobciążające stawów biodrowych i kręgosłupa dzięki czemu są idealne również dla osób starszych.
 12. transport - rower łatwo  złożysz, przetransportujesz i złożysz ponownie w nowym miejscu. Montaż jest prosty i nie zajmuje wiele czasu.
 13. regulacja do wzrostu  Wszystkie modele maja regulowaną ramę. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją: zwolnić zaczep, wysunąć ramę do pożądanej długości i zablokować ponownie zaczep. Wszystko trwa chwilę i nie potrzebujesz do tego żadnych narzędzi.
 14. tak samo jak w przypadku klasycznych rowerów rekreacyjnych staraj się wybierać płaskie i suche nawierzchnie. Unikaj żwiru, piasku, trawy i śliskich nawierzchni.
 15. tak samo jak podczas jazdy klasycznym rowerem powinieneś mieć kask chroniący głowę.
 16. montaż roweru i dostawa - W kartonie znajdziesz wszystkie niezbędne części i narzędzia oraz instrukcję z obrazkami i prostym opisem "krok po kroku". Postępując zgodnie z instrukcją łatwo złożysz swój rower
 17. opony mają prawo do naturalnego zużycia. Możesz zwrócić się do dowolnego serwisu z prośbą o wymianę opon, albo zamówić nowy komplet opon u nas
 18. koła są lekko nachylone, a nie położone względem siebie równolegle ze względu na konstrukcję układu kierowniczego i bezpieczeństwo podczas jazdy
 19. tylne koła w rowerach zaprojektowane są tak, że nie są położone równolegle wobec siebie. Spradź to położenie - powinny być widocznie pochylone do siebie. W razie potrzeby odległość ta może być regulowana przez dokręcenie lub poluzowanie śrub umieszczonych w dźwigni sterowania.

 

 

 Rodzaje rowerów trójkołowych:

1) 1,5 - 5 lat do 45 kg maluszków 'XS' (z rączką do pchania dla opiekuna lub bez)

2) 2,5 - 5 lat do 45 kg dzieci'  'S' (z rączką do pchania dla opiekuna lub bez)

3) 4 - 10 lat do 81kg starszych dzieci 'M'

4) powyżej 7 lat do 100kg - młodzieżowy 'L'

5) powyżej 12 lat do 113kg - dorosłych 'XL'

Specyfikacja techniczna:

 • długość -73,7cm
 • szerokość - 52cm
 • wysokość - 42cm
 • waga roweru - 10kg
 • max obciążenie 45kg
 • rozmiary kół 12cali przód, 6,5cali tył
 • dostępne kolory: czarny, różowy beżowy,czerwony
 • wiek 2 do 5 lat

Wyposażenie dodatkowe

1, pasy bezpieczeństwa

2,podnóżki / podpórki pod nogi

 

3, rączka do pchania

Rower zapakowany jest w karton i należy go złożyć samodzielnie oraz przystosować do wzrostu jeżdżacego.

Istrukcja montażu jest prosta i posiada obrazki, skrócona poniżej.