Rower trójkołowy dla dzieci od 4 do 10 lat gokart dziecięcy na pedały

 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Brak
 • szt.
 • 1 653,00 zł
 • Niedostępny

trzykołowy rower posiada unikalny mechanizmem kierowniczym na tylne koła. W przeciwieństwie do tradycyjnych rowerów trójkołowych model ten ma z przodu jedno koło pozbawione łańcucha, a tylne koła połączone są z drążkiem sterowniczym.

 

ASD031/tri202 kolor czerwony, czarny, żółty tri201

Rower trójkołowy dla dzieci od 4 do 10 lat

gokart dziecięcy na pedały

 

Gokart dla dzieci jest trzykołowym rowerem posiadającym unikalny mechanizmem kierowniczy na tylne koła. W przeciwieństwie do tradycyjnych rowerów trójkołowych gokart na pedały dla dzieci ma z przodu jedno koło pozbawione łańcucha, a tylne koła połączone są z drążkiem sterowniczym.

40 lat doświadczenia amerykańskiej firmy Asa Products pozwoliło na stworzenie wyjątkowej marki rowerów trójkołowych traktowanych jako trójkołowiec na pedały.

Gokart trójkołowy na następujące cechy:

 1. gokart rowerowy posiada unikalny mechanizmem kierowniczym na tylne koła. W przeciwieństwie do tradycyjnych rowerów trójkołowych gokart trójkołowy ma z przodu jedno koło pozbawione łańcucha, a tylne koła połączone są z drążkiem sterowniczym.
 2. regulowana rama sprawia, że każdy gokart dla dziecka można bardzo dobrze dopasować do wzrostu użytkownika oraz rośnie razem z osobą co umożliwia długotrwałe korzystanie z roweru,
 3. ciekawy design wyróżnia ten gokart trzykołowy na tle innych rowerów,
 4. aktywność fizyczna staje się jeszcze większą frajdą dla całej rodziny,
 5. niezależnie od wieku i wzrostu możesz wybrać jeden z 9 modeli (dla dzieci z dodatkowymi akcesoriami, młodzieży i dorosłych z unikalnym systemem biegu wstecznego).
 6. Gokart dla dziecka ma pojedynczą przekładnię. Konstrukcja pozbawiona jest również łańcuchów dzięki czemu rowery te są łatwe w montażu i niekłopotliwe w użytkowaniu.

Gokart rowerowy jest bardzo wygodny w użytkowaniu:

 1. trójkołowiec na pedały ma pojedynczy bieg - jedziesz z taką prędkością z jaką pedałujesz.
 2. dobór roweru zależy od wzrostu i masy ciała użytkownika. Przy każdym modelu znajdziesz informacje dotyczące sugerowanego wieku i maksymalnego obciążenia. Pamiętaj, że wszystkie rowery mają regulowana ramę dzięki czemu łatwo dopasujesz gokart na pedały do swojego wzrostu.
 3. gokart dla dzieci ma sterowanie - ma tylny mechanizm kierowniczy sterowany za pomocą drążków sterowania, które trzymasz w dłoniach
 4. trening i umiejętności użytkownika – gokart trójkołowy ma niskie zawieszenie i jest klasycznym trójkołowcem dzięki czemu jest stabilny i nie wymaga umiejetności trzymania równowagi, tak więc gokart na pedały dla dzieci jest bardzo bezpieczny.
 5. gokart rowerowy jest wygodny, ma komfortowe siedziska nieobciążające stawów biodrowych i kręgosłupa dzięki czemu są idealne również dla osób starszych.
 6. transport – gokart dla dziecka łatwo złożysz, przetransportujesz i złożysz ponownie w nowym miejscu. Montaż jest prosty i nie zajmuje wiele czasu.

Gokart na pedały dla dzieci jest bardzo przyjazny w eksploatacji.

 1. Gokart dla dziecka ma regulację do wzrostu - wszystkie modele maja regulowaną ramę. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją: zwolnić zaczep, wysunąć ramę do pożądanej długości i zablokować ponownie zaczep. Wszystko trwa chwilę i nie potrzebujesz do tego żadnych narzędzi.
 2. tak samo jak w przypadku klasycznych rowerów rekreacyjnych staraj się wybierać płaskie i suche nawierzchnie. Unikaj żwiru, piasku, trawy i śliskich nawierzchni.
 3. gdy użytkujesz trójkołowiec na pedały pamiętaj o zachowaniu bezpieczeństwa - tak samo jak podczas jazdy klasycznym rowerem powinieneś mieć kask chroniący głowę.
 4. gokart rowerowy - montaż i dostawa - W kartonie znajdziesz wszystkie niezbędne części i narzędzia oraz instrukcję z obrazkami i prostym opisem "krok po kroku". Postępując zgodnie z instrukcją łatwo złożysz swój rower
 5. Twój gokart trzykołowy ma opony, które mają prawo do naturalnego zużycia. Możesz zwrócić się do dowolnego serwisu z prośbą o wymianę opon, albo zamówić nowy komplet opon u nas
 6. konstrukcjyjnie gokart dla dzieci ma koła lekko nachylone, a nie położone względem siebie równolegle ze względu na konstrukcję układu kierowniczego i bezpieczeństwo podczas jazdy
 7. gokart na pedały został zaprojektowany tak, że tylne koła nie są położone równolegle wobec siebie. Sprawdź to położenie - powinny być widocznie pochylone do siebie. W razie potrzeby odległość ta może być regulowana przez dokręcenie lub poluzowanie śrub umieszczonych w dźwigni sterowania.
 8. gokart trójkołowy posiada bardzo ergonomiczne oparcie

Gokart na pedały dla dzieci- różne rodzaje:

 1. 1,5 - 5 lat do 45 kg maluszków 'XS' (z rączką do pchania dla opiekuna lub bez)
 2. 2,5 - 5 lat do 45 kg dzieci 'S'
 3. 4 - 10 lat do 81kg starszych dzieci 'M'
 4. powyżej 7 lat do 100kg - młodzieżowy 'L'
 5. powyżej 12 lat do 113kg - dorosłych 'XL'

 

Specyfikacja techniczna:

 • długość -104cm
 • szerokość -63,5cm
 • wysokość - 53,3cm
 • waga roweru - 14,5kg
 • max obciążenie 81kg
 • rozmiary kół 16cali przód, 12cali tył
 • dostępne kolory: czerwony, czarny, żółty
 • wiek 4 do 10 lat

Informacja dotycząca transportu do klienta: Rower zapakowany jest w karton i należy go złożyć samodzielnie oraz przystosować do wzrostu jeżdżacego.

Istrukcja montażu jest prosta i posiada obrazki, skrócona poniżej.