Skarpety gorczycowe na prawą i lewą nogę

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 77,00 zł

Zapraszamy do zakupów wyrobów gorczycowych od producenta. Wysoka jakość i niska cena naszych produktów to atuty jakie nas wyróżniają spośród konkurencji.

Skarpety gorczycowe na prawą i lewą nogę na bóle reumatyczne, zwyrodnieniowe, stawów.

Gorczyca biała stanowi w 100% wypełnienie skarpet.

 

   Skarpety z gorczycą białą są na nogę prawą i lewą, sprzedawane w parach.

Ich działanie jest przeciwbólowe, polecane na bóle stawów, zwyrodnieniowe, reumatyzm, artretyzm, gościec.

Pomagają także na bóle mięśni, pourazowe. Pomagają rozluźniać mięśnie i stawy.

Gorczyca biała, która stanowi wypełnienie skarpet z gorczycy ma właściwości energetyczne, ponieważ emituje promieniowanie bioenergoterapeutyczne o dużej mocy. Jedno jej ziarenko o średnicy 2 mm wytwarza biopole o promieniowaniu około 10cm. Promieniowanie to ma pozytywny wpław na organizm ludzki, ponieważ wyrównuje poziom ludzkiego biopola.

   Używając skarpet gorczycowych jesteśmy w naturalny sposób zasilani bioenergią.

Regulacja biopola przyczynia się do produkcji zdrowych komórek, przez co jest istotnym elementem wspomagającym procesy leczenia.

Skarpety gorczycowe są świetnym izolatorem przed szkodliwym działaniem żył i cieków wodnych.

Do produkcji skarpet gorczycowych zużyto: ponad 2 kilogramy oczyszczonej gorczycy białej, grube płótno bawełniane - o gęstym splocie oraz mocne nici.

Skarpety z gorczycą reguluje się za pomocą rzepów oraz tasiemek.

Przeszycia w skarpetach gorczycowych wykonano co 3 cm, w celu zapobiegania przesuwani się gorczycy białej podczas użytkowania.

 

Skarpety gorczycowe jako recepta na bóle różnego pochodzenia!

Rozmiar skarpet gorczycowych  jest uniwersalny, pasują na męską i damską nogę. Są szyte ręcznie, a wysokiej jakości gorczyca biała jest świeża i pochodzi z ostatnich zbiorów, dlaczego nasze wyroby działają aż 2 lata. Zakładanie i zdejmowanie skarpet jest proste, regulacja za pomocą aż 2 elementów. W skarpetach nie należy chodzić, zakładać na około 2-3 godziny dziennie. Produktu nie można prać, jest to wyrób naturalny. Można go odkurzać, wietrzyć, trzepać, nie zamaczać, chronić przed wilgocią. 

Opcje dodatkowe do skarpet gorczycowych to zioła - lawenda lub melisa. 

Zioła - opcjonalnie

Lawenda - działa uspokajająco rozluźniająco.

Zapach lawendy wpływa kojąco na układ nerwowy człowieka. Oznacza to, że związki aromatyczne zawarte w olejku lawendowym łagodzą skutki stresu, wyczerpania umysłowego, czy napięcia nerwowego. Ponadto mają działanie uspokajające i ułatwiają zasypianie. Suszone kwiaty lawendy umieszczone w poduszce (gorczycowej, z łuską gryki, lub gorczycowo-gryczanej) pomagają zrelaksować się i spokojnie przespać całą noc. Do naszych produktów dokładamy tylko suszone kwiaty lawendy, a nie łodygi. Wystarczy zaznaczyć opcje znajdujące się pod ceną produktu, zapraszamy.

Melisa

działanie uspokajające melisa zawdzięcza zawartemu w niej olejkowi eterycznemu. Napar z melisy łagodzi stany silnego zdenerwowania, nerwicenadmierne pobudzenie, a także problemy z zasypianiem. Olejek melisowy działa również rozkurczowo i rozluźniająco. Zapach - delikatny, ziołowy.

 

 

Skarpety gorczycowe na prawą i lewą nogę