Skuter elektryczny, składany, max obciążenie do 130 kg

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 3 995,00 zł
  • Niedostępny

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Mały składany skuterek do użytku wewnątrz pomieszczeń zamkniętych ,

w supermarketach dużych centrach handlowych ale również

znakomicie spisujący się na zewnątrz budynków .

Wszędzie tam gdzie jest w miarę równa nawierzchnia jezdna, np. w parkach miejskich.

Ponieważ jego konstrukcja jest lekka i dająca się w łatwy i szybki sposób składać do mały rozmiarów można go przewozić bez żadnych problemów w bagażniku auta.

stabilność, styl i wygoda , nadzwyczajna mobilność, wytrzymałość.

Perfekcyjny w pomieszczeniach .

 

Jakie są zalety skutera elektrycznego?

 

Wygodne siedzenie i oparcie,

koszyk,

obracany fotel,

możliwość pchania,

nachylana kolumna kierownicza,

odchylane podłokietniki,

łatwy w transporcie,

ergonomiczny,

kompaktowy.

 

opis skutera elektrycznego dla osób starszych lub niepełnosprawnych?

Skuter służy do wygodnego przemieszczania się. Ten skuter jest zaprojektowany do transportu 1 osoby. Skuter został zaprojektowany do transportu wyłącznie jednej dorosłej osoby, a nie towarów ani osób poniżej 16 roku życia. Nie powinny go używać osoby wyraźnie cierpiące na ograniczenia fizyczne ani umysłowe, które uniemożliwiają im bezpieczne obchodzenie się ze skuterem w ruchu ulicznym. Ograniczenia te mogą obejmować:  hemiplegia lub paraplegicy  utraty kończyn (amputacja ręka);  uszkodzenia lub deformacji kończyn (jeśli spowodowało zmniejszone możliwości równowagi i sterowania)  zlamania lub uszkodzonych stawów (jeśli spowodowało zmniejszone możliwości równowagi i sterowania)  zaburzeń równowagi;  kacheksji (ubytków masy mięśniowej).  zaburzenia psychiczne  uszkodzenie mózgową ze względu na zaburzenia psychiczne  Upośledzenie wzroku

 

Skuter jest zarówno do użycia wewnątrz, jak i do ograniczonej eksploatacji na zewnątrz budynku. W celu dostosowania produktu do indywidualnych wymagań, należy uwzględnić następujące warunki:  rozmiary i masa ciała (maks. 130 kg);  stan fizyczny i psychiczny;  warunki mieszkaniowe;  otoczenie Z skuter należy korzystać na płaskich powierzchniach, na których wszystkie koła dotykają podłoża oraz kontakt jest wystarczający, aby odpowiednio napędzać koła. Należy przećwiczyć pokonywanie przeszkód (np. krawężników) oraz korzystanie z wózka na nierównych powierzchniach (kostkach brukowych itp.), pochyłościach i zakrętach.

 

Specyfikacja

ASD001venuserolik4valter

OPCJE DODATKOWE DO SKUTERÓW

w celu wyceny należy skontakować się z obsługą sklepu