Stół z regulacją blatu także metoda Peto

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Towar na indywidualne zamówienie
  • szt.
  • 3 450,00 zł

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

stół z możliwością regulacji blatu.

 

Stół z regulacją blatu.

 Elementami wyposażenia miejsca do nauki powinno być biurko i krzesło. Muszą być nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim wygodne i funkcjonalne. Idealne będzie biurko z regulacją wysokości i kąta nachylenia blatu, gdyż można je dopasować do zmieniającego się wzrostu dziecka.

W naszej ofercie znajdą Państwo dodatkowe rozwiązania dla potrzeb dziecka poruszającego się na wózku inwalidzkim, bądź usprawnianego metodą rehabilitacji Pető Sprzęt wykonywany w rozmiarach dostosowanych do potrzeb pacjenta.

 

 

Podana cena na karcie produktu nie uwzględnia wyposażenia dodatkowego (np.krzesła, itp.), które można wybrać i zamówić dodatkowo.


W celu wyceny  dodatkowego wyposażenia należy 
skontaktować się z obsługą sklepu. 

 

 *zamieszczone zdjęcia na karcie produktu pokazują rower z dodatkowym wyposażeniem.

 

Jak należy dobrać stół  ?

Należy wykonać następujące pomiary:

patrz rysunek

Prosimy mierzyć dokładnie

. 1. Długość korpusu …….......... cm

Długość podeszwy buta …….......... cm

2. Długość uda …….......... cm

Wzrost …….......... cm

3. Długość goleni …….......... cm

Waga …….......... kg

4. Biodra (w najszerszym miejscu) …….......... cm

 

 

JAKOŚĆ

Wszystkie wyroby wykonywane są na indywidualne zamówienie pacjenta. Oferowane produkty posiadają deklarację zgodności CE oraz rejestrację w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Dbając o naszych klientów wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością dla zakresu projektowanie i produkcja sprzętu rehabilitacyjnego DIN-EN ISO 9001:2008. Rokrocznie jesteśmy poddawani rygorystycznej kontroli w celu zapewnienia produkcji i obsługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu mamy pewność, że poprzez nasze wyroby przyczyniamy się do prawidłowego rozwoju rehabilitowanego dziecka, gwarantując poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

 

Cały czas mamy na uwadze dobro naszych klientów, dlatego też dbamy, aby używane przez nas komponenty spełniały najwyższe normy bezpieczeństwa i ochrony środowiska