Wałek do jogi duży, wałek z łuską gryki 70x20cm

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 89,00 zł

Wałek do jogi duży, wałek z łuską gryki z możliwością wyboru różnych pokrowców, starannie wykonany, w promocyjnej cenie, różne rozmiary.

Wałek do jogi duży, wałek z łuską gryki jest komfortowy w użytkowaniu!

W cenie wałka do jogi są już 2 pokrowce!

Wałek do jogi jest starannie wykonany. Przeszyty jest mocnymi nićmi a tkanina pokrowca jest wytrzymała i posiada gęsty, gruby splot, co podnosi wytrzymałość produktu. Ponadto wszystkie nasze wałki do jogi posiadają wypełnienie z łuski gryki, która została wcześniej dokładnie osuszona i oczyszczona z wszelkich zanieczyszczeń i pyłów. Zastosowanie gryki jako wypełnienia w wałkach do jogi jest uzasadnione i wykazuje wiele korzystnych dla organizmu ludzkiego właściwości, takich jak:

- podczas użytkowania łuska gryki w wałku do jogi, przemieszcza się i nie stwarza nacisku na jedną partię ciała

- masuje delikatnie nasze ciało, powodując odprężenie i relaksując nas,

- łuska gryczana ma właściwości neutralizujące szkodliwe działanie Elektro-magnetyczne,

- wałek do jogi wypełniony łuską gryczaną, wchłania wilgoć, dzięki czemu wałek nie nagrzewa się od ciała, pozostaje chłodny,

- leżąc na wałku nie pocimy się, a naturalne właściwości chłodzące łuski pomagają często w usuwaniu bólów głowy,

- łuska gryki jest antyalergiczna,

- budowa muszelkowata łuski umożliwia swobodny przepływ powietrza, co zapewnia świetną cyrkulację powietrza wałków do jogi.

 

Wałek do jogi jest w różnej kolorystyce pokrowców do wyboru!

Prezentowany model wałka do jogi z łuską gryki posiada aż 2 pokrowce:

- jeden to pokrowiec wewnętrzny, który zapinany jest na rzep – co umożliwia wsypywanie i odsypywanie łuski gryki (wypełnienia). Pozwala to na samodzielne ustalenie, według potrzeb i preferencji, twardości wałka. Odsypanie łuski gryczanej spowoduje, że wałek będzie bardziej miękki i precyzyjniej dostosuje się do kształtów anatomicznych użytkownika – ważne jest to przy wykorzystywaniu wałka pod głowę, czy inne kończyny nogi, kolana – w czasie odprężenia i relaksu.

Drugi pokrowiec stosowany jest zewnętrznie na wałek do jogi. Pełni on funkcję ochronną, zabezpieczającą – zwiększa to wytrzymałość produktu. Ponadto poszewkę zewnętrzną wałka do jogi można zdjąć w razie potrzeby i wyprać, według zaleceń producenta. Wałek do jogi posiada także praktyczną rączkę, która jest niezastąpiona podczas przenoszenia wałka do jogi. W cenie produktu – bez dodatkowych dopłat jest możliwość wyboru kolorystyki, według załączonego wzornika. Po wybraniu kolory wałków do jogi należy zaznaczyć kolor pod ceną produktu.

 

Jakie są wymiary wałka do jogi – dużego?

średnica wałka – fi 20cm

długość wałka – 70cm

waga 3,6kg

kolorystyka pokrowców – według załączonego wzornika.

W naszej ofercie polecamy także wałki do jogi mniejsze - 15x45cm, zapraszamy

 

 

Wałek do jogi duży, wałek z łuską gryki 055asd