Wałek do masażu długi 61cm pomarańczowy

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 120,00 zł 69,99 zł
  • Niedostępny

Wałek do masażu długi 61cm pomarańczowy masaż mięśni głębokich pomaga rozbijać punkty spustowe, zakwasy, niska cena, różne rozmiary!

Wałek do masażu długi 61cm pomarańczowy do masażu mięśni głębokich.

Idealny rozmiar do masażu różnych części ciała, bo długi na 61 centymetrów. Wałek do masażu posiada różne wypustki, które wzmacniają masaż, pomagają lepiej się rozluźniać. Jakie jest zastosowanie tego produktu? Usuwa napięcie mięśniowe, rozbija zakwasy i punkty spustowe. Jest bardzo pomocny w ustabilizowaniu kręgosłupa. Wykorzystywany także do korygowania postawy, zwiększania elastyczność mięśni. Stosowany również w leczeniu kontuzji i urazów, pomaga w przyspieszaniu regeneracji powysiłkowej. Używanie wałka do masażu zmniejsza ryzyko kontuzji, zwiększa ukrwienia mięśni i przepływ krwi w całym ciele. Przyrząd ten jest chętnie stosowany w masażach odchudzających, antycellulitowych ponieważ usprawnia wymianę substancji odżywczych, pomaga w sprawniejszym działaniu układu nerwowego. Różnorodne wypustki, które znajdują się na wałku do masażu wzbogacają proces masażu, pomagają lepiej się rozluźnić i odblokować punkty spustowe.

Używanie wałka do masażu działa na mięśnie głębokie!

Jego długość 61 centymetrów jest niewątpliwie zaletą tego produktu, ponieważ można się na niego kłaść i wykonywać masaż samodzielnie. Umożliwia wykonywanie także różnych pozycji i jest bardzo wygodny i komfortowy. Przyrząd wykonany jest ze specjalnie utwardzonej pianki EVA w kolorze pomarańczowym. Utrzymanie higieny jest bardzo łatwe, można go wycierać wilgotną ściereczką.

 

Przykładowe ćwiczenia z wałkiem na zdjęciach ASD010/FIADWM