Wałek gorczycowy z łuską gryki długość 40cm

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 35,00 zł

Zapraszamy do zakupów wyrobów gorczycowych od producenta. Wysoka jakość i niska cena naszych produktów to atuty jakie nas wyróżniają spośród konkurencji.

Wałek gorczycowy z  łuską gryki długość 40cm i różnej szerokości do wyboru.

Idealny pod nogi, kolana, odcinek lędźwiowy kręgosłupa.

 

  

Zaletą prezentowanego modelu wałka gorczycowego z łuską gryki jest 

- możliwość wyboru szerokości wałka w zależności od potrzeb

- szeroki zakres zastosowania wałka: pod głowę, kolana - dla odciążania kręgosłupa, pod stopy, pod lędźwie, do rehabilitacji, relaksu, jogi, itd.

- rozluźnienie -  delikatny masaż za pomocą wałka odbywa się podczas przesuwania głowy, kolan lub innych części ciała. Wpływa to na nasze rozluźnienie, poprawia to również krążenie krwi,

- aż 2 wypełnienia wałka - gorczyca biała i łuska gryki - każde z tych produktów ma inne właściwości działania na organizm ludzki, jak poniżej

- możliwość dodania do produktu ziół - lawendy lub melisy o działaniu uspokajającym , odprężającym,

- pokrowiec nieprzemakalny (to opcja dodatkowa) na wałek gorczycowy z łuską w idealny sposób zabezpieczy nasz produkt, przed zabrudzeniem, roztoczami, zalaniem, zawilgoceniem, bakteriami, wirusami. Występuje w 3 kolorach od wyboru, biały można prać w temperaturze do 95 stopni.

- stosunek wypełnienia to łuska gryki 70% a gorczyca biała 30%. Łuska gryczana jest przeciwodleżynowa, puszysta, sprężysta i zapewnia swobodną cyrkulację powietrza w produkcie, łatwo dostosowuje się do kształtów użytkownika ,nie uwiera. Gorczyca biała stosowana jest powszechnie przy bólach reumatycznych, stawów, zwyrodnieniach, bólach głowy, uszu, zatok, migrenach, itd.

- to wygodny i komfortowy produkt, który pomoże Ci odprężyć się i zrelaksować, umożliwi znalezienie idealnej pozycji po wypoczynku i snu,

- podstawowa wersja wałka zawiera 1 pokrowiec w 100% bawełniany,

- super sprawdza się jako produkt przeciwodleżynowy, dla osób długo leżących, ponieważ zawiera w swoim składzie łuskę gryki ( o jej działaniu poczytaj poniżej).

Wybrany kolor produktu należy zaznaczyć pod ceną towaru.

 

Wałek gorczycowy z łuską gryki jest:

- jest skuteczny, bezpieczny i naturalny,

- niska cena wyrobu

- długi okres działania - gorczyca działa przez 2 lata,

- wałek posiada ulotkę informacyjną, datę produkcji, termin ważności – potwierdzający działanie gorczycy białej

- wysoka jakość zastosowanych materiałów w procesie produkcyjnym,

- gorczyca biała to recepta na bóle i nerwice, stosowana jest w medycynie naturalnej.

 

Łuska gryki stanowiąca skład prezentowanego wałka w swoim składzie zawiera:

1)TANINY związki, które uniemożliwiają rozwój roztoczy, pajęczaków, bakterii Gram (+) ,i Gram (-). Ma to olbrzymie znaczenie dla osób dotkniętych alergią, astmą, chorobami dermatologicznymi oraz osób, które mają naruszone ciągłości powłok skórnych np. po zabiegach operacyjnych, przy łuszczycy itp. Tanina ma także właściwości przeciwzapalne. 

2) RUTYNA - naturalne związki, które wzmacniają układ immunologiczny ( odpornościowy).

3) ZWIĄZKI CELULOZOWO-LIGNINOWE gwarantują utrzymanie najniższego poziomu wilgotności, co ma olbrzymie znaczenie dla skóry człowieka obłożnie chorego, leżącego w profilaktyce przeciwodleżynowej.

4) Najniższy poziom wilgotności, jaki jest zagwarantowany na podłożu z łuski gryczanej, to dobrodziejstwo dla układu kostno-stawowego przy schorzeniach reumatycznych, zwyrodnieniowych i stanach pourazowych. Mikro i makroelementy zawarte w łusce gryczanej gwarantują dobry mikroklimat osobie przebywającej na podłożu z łuski gryczanej.

Natomiast GORCZYCA BIAŁA:

- jest stosowana pomocniczo w bólach: reumatycznych, zwyrodnieniowych, stawów, pourazowych, mięśniowych, migrenach, nerwobólach, bólach głowy, zatok, uszu,

- obniża stany depresyjne, nerwice, czy napięcia mięśni
- gorczyca biała, która stanowi wypełnienie wałka ma właściwości energetyczne, ponieważ emituje promieniowanie bioenergoterapeutyczne o dużej mocy. Jedno jej ziarenko o średnicy 2 mm wytwarza biopole o promieniowaniu około 10cm. Promieniowanie to ma pozytywny wpław na organizm ludzki, ponieważ wyrównuje poziom ludzkiego biopola. Śpiąc na wałku, poduszce czy materacu gorczycowym jesteśmy w naturalny sposób zasilani bioenergią. Regulacja biopola przyczynia się do produkcji zdrowych komórek, przez co jest istotnym elementem wspomagającym procesy leczenia.

- gorczyca jest świetnym izolatorem chroni przed szkodliwym działaniem żył i cieków wodnych,

 

Opcje dodatkowe – umożliwiają stworzenie swojego niepowtarzalnego produktu.

Do wyboru są zioła (lawenda, melisa) oraz poszewka nieprzemakalna, oddychająca (można ją zdjąć i prać).

Zioła - opcjonalnie

Lawenda - działa uspokajająco i ułatwia zasypianie.

Zapach lawendy wpływa kojąco na układ nerwowy człowieka. Oznacza to, że związki aromatyczne zawarte w olejku lawendowym łagodzą skutki stresu, wyczerpania umysłowego, czy napięcia nerwowego. Ponadto mają działanie uspokajające i ułatwiają zasypianie. Suszone kwiaty lawendy umieszczone w wałku  pomagają zrelaksować się i spokojnie przespać całą noc. Do naszych produktów dokładamy tylko suszone kwiaty lawendy, a nie łodygi. Wystarczy zaznaczyć opcje znajdujące się pod ceną produktu, zapraszamy.

Melisa

działanie uspokajające melisa zawdzięcza zawartemu w niej olejkowi eterycznemu. Napar z melisy łagodzi stany silnego zdenerwowania, nerwicenadmierne pobudzenie, a także problemy z zasypianiem. Olejek melisowy działa również rozkurczowo i rozluźniająco.

 

Poszewka nieprzemakalna, oddychająca, jakie są jej zalety:

- można ją zdejmować i prać w wysokich temp. do 95 stopni, dotyczy koloru białego,

- jest nieprzemakalna, wodoodporna – chroni nasz wałek przed wilgocią, zalaniem,

- materiał jest oddychający, paroprzepuszczalny, co zapewnia i nie blokuje cyrkulacji powietrza,

- tkanina posiada Certyfikat Oeko - Tex Standard 100, jest bezpieczna dla ludzi

- jest wielokrotnego użytku, występuje w 3 kolorach do wyboru (patrz wzornik umieszczony w zdjęciach)

- materiał jest miły, przyjemny w dotyku, z 1 strony to delikatna frotka a z drugiej membrana poliuretanowa, 

- stosowana na wałek pełni funkcje ochronne, zabezpieczające produkt przed zabrudzeniem, zalaniem, bakteriami, roztoczami, wirusami.

 

Wałek gorczycowy z łuską gryki długość 40cm