Wałek z gorczycą długość 50cm wałek gorczycowy

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 59,00 zł

Wałek z gorczycą długość 50cm, wałek gorczycowy ręcznie wykonany, polski produkt, gorczyca biała z ostatnich zbiorów, świeża, różne rozmiary zapraszamy!

Wałek gorczycowy to recepta na bóle rożnego pochodzenia!

Gorczyca biała, która jest wypełnieniem wałka gorczycowego stosowana jest od wielu wieków w medycynie naturalnej. Rozgrzewa i rozluźnia stawy, mięśnie, dlatego też chętnie jest wykorzystywana w rehabilitacji, ćwiczeniach, jodze, pilatesie, a także do odpoczynku. Powszechnie i skutecznie wykorzystywana jest przy schorzeniach takich jak: gościec, artretyzm, reumatyzm, migrenach, nerwicach. A także bólach stawów, mięśni, menstruacyjnych. Produkt jest stosowany pod różne części ciała - także jako okłady gorczycowe np.: pod głowę, kark, kończyny górne, nogi, stopy, kręgosłup. Umożliwia ergonomiczne ułożenie ciała podczas odpoczynku. Chętnie wykorzystywany jest podczas ćwiczeń i rozciągania. Wałek gorczycowy wykonany jest wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Poszewka wykonana jest z wytrzymałego i grubego płótna bawełnianego o gęstym splocie, które nie rozciąga podczas użytkowania. Natomiast gorczyca biała jest świeża, ponieważ pochodzi z ostatnich zbiorów. Została oczyszczona z pyłów, zanieczyszczeń oraz wyselekcjonowana.

 

Żyj zdrowo i naturalnie z wałkiem gorczycowym!

- idealnie dopasowuje się do ciała użytkownika

- wykonany z wysokiej jakości materiałów

- gorczyca biała specjalnie przygotowana przed produkcją – oczyszczona, wyselekcjonowana, poddana procesom dokładnego suszenia,

- nasiona gorczycy pochodzą z ostatnich zbiorów

- wpis wyrobu do rejestru wyrobów medycznych

- długi termin przydatności i ważności produktu około 2 lat

- elegancka kolorystyka produktu – to świetny pomysł na prezent

- opakowanie foliowe z ulotką informacyjną

- niski koszt terapii wyrobami gorczycowymi

- na opakowaniu data ważności produktu, numer serii,

- produkt polski, ręcznie szyty

- dbałość o szczegóły i wysoka jakość wykonania

- wałek posiada wszyty i zabezpieczony zamek błyskawiczny, który umożliwia dosypywanie wypełnienia lub jego odsypywanie. Taka możliwość pozwala na dopasowanie twardości i wysokości wałka - im więcej gorczycy tym wałek jest bardziej twardy i wyższy. Po odsypaniu wypełnienia produkt jest niższy i bardziej miękki. 

- wymiary wałka gorczycowego długość 50cm,  średnica do wyboru - 10cm lub 12cm 

Cena wałka uzależniona od średnicy i wyświetla się pod ceną towaru. Wałki o długości 50cm i średnicy 14cm lub 16cm są z niewielką domieszką łuski gryki, która poprawia cyrkulację powietrza. Zapraszamy do zapoznania z ofertą naszego sklepu Zdrowapoka.pl. Posiadamy bardzo bogaty wybór wyrobów gorczycowych. Zespół Zdrowapolka.pl

Można zamówić dodatkowy pokrowiec nieprzemakalny na wałek (OPCJE DODATKOWE), który wykonany jest z materiału wodoodpornego, paroprzepuszczalnego - Frotte i membrana w kolorze białym, szarym lub beżowym. (kolor pokrowca proszę wpisać w uwagach do zamówienia)Można go zdejmować i prać w wysokich temperaturach. Materiał z którego jest wykonany pokrowiec na wałek posiada Certyfikat Oeko-Tex Standart 100. Wystarczy wybrać dodatkową opcję pokrowiec - Frotte i Membrana. 

Zapraszamy.