Wałek z gorczycą długość 50cm wałek gorczycowy

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 59,00 zł

Zapraszamy do zakupów wyrobów gorczycowych od producenta. Wysoka jakość i niska cena naszych produktów to atuty jakie nas wyróżniają spośród konkurencji.

Wałek gorczycowy to recepta na bóle rożnego pochodzenia!

Prezentowany model wałka z gorczycą posiada oddychający, nieprzemakalny pokrowiec !

 

   Gorczyca biała, która jest wypełnieniem wałka gorczycowego stosowana jest od wielu wieków w medycynie naturalnej. Rozgrzewa i rozluźnia stawy, mięśnie, dlatego też chętnie jest wykorzystywana w rehabilitacji, ćwiczeniach, jodze, pilatesie, a także do odpoczynku. Powszechnie i skutecznie wykorzystywana jest przy schorzeniach takich jak: gościec, artretyzm, reumatyzm, migrenach, nerwicach. A także bólach stawów, mięśni, menstruacyjnych. Produkt jest stosowany pod różne części ciała - także jako okłady gorczycowe np.: pod głowę, kark, kończyny górne, nogi, stopy, kręgosłup. Umożliwia ergonomiczne ułożenie ciała podczas odpoczynku. Chętnie wykorzystywany jest podczas ćwiczeń i rozciągania. Wałek gorczycowy wykonany jest wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. 2 poszewki w różnej kolorystyce do wyboru. Natomiast gorczyca biała jest świeża, ponieważ pochodzi z ostatnich zbiorów. Została oczyszczona z pyłów, zanieczyszczeń oraz wyselekcjonowana. Wybrany kolor produktu należy zaznaczyć pod ceną towaru.

 

Żyj zdrowo i naturalnie z wałkiem gorczycowym!

- idealnie dopasowuje się do ciała użytkownika

- wykonany z wysokiej jakości materiałów

- gorczyca biała specjalnie przygotowana przed produkcją – oczyszczona, wyselekcjonowana, poddana procesom dokładnego suszenia,

- nasiona gorczycy pochodzą z ostatnich zbiorów

- wpis wyrobu do rejestru wyrobów medycznych

- długi termin przydatności i ważności produktu około 2 lat

- elegancka kolorystyka produktu – to świetny pomysł na prezent

- opakowanie foliowe z ulotką informacyjną

- niski koszt terapii wyrobami gorczycowymi

- na opakowaniu data ważności produktu, numer serii,

- produkt polski, ręcznie szyty

- dbałość o szczegóły i wysoka jakość wykonania

- wałek posiada 2 poszewki:

  • jedna poszewka wewnętrzna zawiera ziarenka gorczycy 
  • druga poszewka zewnętrzna to pokrowiec nieprzemakalny na wałek, który wykonany jest z materiału wodoodpornego, paroprzepuszczalnego (miękka i przyjemna w dotyku Frotka i membrana w kolorze białym, szarym lub beżowym - kolor pokrowca proszę zaznaczyć w okienku pod ceną towaru). Można go zdejmować i prać w wysokich temperaturach. Materiał z którego jest wykonany pokrowiec na wałek posiada Certyfikat Oeko-Tex Standart 100. Pokrowiec zewnętrzny pełni funkcję ochronną, gdyż zabezpiecza ziarna gorczycy przed wilgocią, zalaniem, czy płynami.  

- wymiary wałka gorczycowego długość 50cm,  średnica do wyboru - 10cm, 12cm, 14cm, 16cm

Cena wałka uzależniona od średnicy i wyświetla się pod ceną towaru. Wszystkie wałki posiadają 100% gorczycy białej. . Zapraszamy do zapoznania z ofertą naszego sklepu Zdrowapoka.pl. Posiadamy bardzo bogaty wybór wyrobów gorczycowych. Zespół Zdrowapolka.pl

 

Zapraszamy.