Wałek z łuską gryki antyodleżynowy14x40cm

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 41,00 zł

Wałek z łuską gryki antyodleżynowy14x40cm

Wałek z łuską gryki

wymiary 14x40cm

naturalny i polski produkt

skład wałka: łuska gryczana, płótno bawełniane.

Wybrany kolor produktu należy zaznaczyć pod ceną towaru.

 

Łuska gryki użyta do produkcji wałka jest oczyszczona z pyłów, wyselekcjonowana.

Pokrowiec wykonano z bawełny o grubym i gęstym splocie, co podnosi wytrzymałość produktu. Nici którymi przeszyto bawełnę są wytrzymałe.

Piramidowy kształt łusek umożliwia przepływ powietrza i zapobiega poceniu się. Przemieszczanie się łusek we wałku umożliwia dopasowanie go do kształtu ciała, pozwala na dowolne formowanie i układanie wałka.

Produkt cechuje staranne i dokładne wykonanie.

Wałek jest zapakowany w folię z kartą informacyjną i znakiem CE.

 

Zastosowanie:
Zapobiega powstawaniu odleżyn poprzez poprawienie ukrwienia skóry oraz ułatwia napiętym mięśniom rozluźnienie, przeciwdziała bólom reumatycznym, mięśniowym.

Sposób użycia:
stosować pod kończyny górne, dolne, głowę..

Skład:
łuska gryczana, płótno bawełniane - wysyłamy kolor pokrowca taki, jaki jest aktualnie dostępny w magazynie.


WŁAŚCIWOŚĆI ŁUSKI GRYCZANEJ:

1. POBUDZA MIKROKRĄŻENIA ORAZ KRĄŻENIE OBWODOWE
przemieszczająca się względem siebie łuska, będąca pod wpływem nacisku, np. w poduszce, materacu, wywołuje mikromasaż, który znacznie poprawia krążenie krwi, zmniejsza napięcie mięśni.

2. PRZECIWDZIAŁA NADMIERNEMU POCENIU SIĘ I CHOROBOM SKÓRY
w składzie chemicznym łuski przeważa kompleks ligninowo- celulozowy, dłatego też silnie wchłania wilgoć, dzięki czemu poduszka lub materac pozostają cały czas chłodne, nie nagrzewają się od naturalnej temperatury człowieka. Specjana konstrukcja poduszki, materaca umożliwia bardzo intensywną wymianę ciepła i wilgoci z powietrzem. Ma to olbrzymie znaczenie we wspomaganiu leczenia łuszczycy, egzemy i wszelkich zmian skórnych.

3. ANTYODLEŻYNOWE
łuska gryki łatwo dopasowuje się do pozycji osoby, która na niej leży, nie stwarza stałych nacisków na ciało - zapobiegająć w naturalny sposób odleżynom lub odparzeniom u pacjentów zmuszonych do długotrwałego leżenia.

4. WŁAŚCIWOŚĆI ANTYALERGICZNE
łuska zawiera dużo tanin, które hamują rozwój i uniemożliwiają rozmnażanie się szkodliwych mikroorganizmów. Badania wykazały, że hamuje ona wzrost roztoczy, bakterii Gram (-) oraz Gram (+).

5. WŁAŚCIWOŚCI ANTYSTRESOWE
neutralizuje szkodliwe - powodujące stres, promieniowanie elektromagnetyczne oraz cieków wodnych - jest odpromiennikiem.

Szczególnie polecamy :
- poduszki z łuski gryczanej - zapewniają zdrowy sen, dają solidne podparcie głowie i szyi, czyli prawidłowy odpoczynek dla kręgosłupa oraz całej muskulatury szyjnej.
- a także wyroby z gorczycy białej.

015asd