Wózek toaletowy, sanitarny na kółkach z możliwością najeżdżania na sedes

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 577,00 zł

Wózek toaletowy, sanitarny na kółkach z możliwością najeżdżania na sedes, stabilny i wytrzymały. Pojemnik sanitarny w zestawie, zapraszamy. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Wózek toaletowy, sanitarny na kółkach jest stabilny i wytrzymały!

Model ten może pełnić zarówno funkcję wózka inwalidzkiego, jak i spełnia funkcję sanitarną, toaletową. W wyposażeniu jest wyjmowany pojemnik sanitarny o pojemności pięciu litrów. Łatwo można wyciągnąć, posiada także pokrywę. Po wyjęciu tego pojemnika można najechać wózkiem na toaletę. Posiada hamulce, można je prosto zablokować – poprzez naciśnięcie hamulca stop znajdującego się na dwóch tylnych kołach. Niewątpliwą zaletą są miękkie , tapicerowane podłokietniki, które dzięki podnoszeniu do góry i odchylaniu , ułatwiają siadanie i zsiadanie. Bez problemu można usiąść na wózek na przykład z fotela, czy tapczanu. Wózek toaletowy, sanitarny na kółkach ma wygodną poduszkę zakrywającą całą powierzchnię siedziska, dlatego też często jest stosowany jako wózek inwalidzki. Posiada także cztery skrętne kółka (dwa wyposażone w hamulce), demontowalne oparcie, demontowalne podnóżki które w nieskomplikowany sposób można w razie potrzeby zdjąć. Produkt cechuje łatwe i lekkie prowadzenie, waga w całości wynosi zaledwie 12,9 kilogramów.

 

Jakie są wymiary wózka toaletowego, sanitarnego na kółkach?

Maksymalne obciążenie osoby siedzącej do 100kg, poszczególne wymiary to: szerokość: 570 mm długość: 820 mm wysokość: 950 mm wysokość podłokietników: 240 mm wysokość oparcia: 410 mm wysokość siedziska: 520 mm długość siedziska: 420 mm szerokość siedziska: 420 mm. Kolor tapicerki jest czarny, łatwy w utrzymaniu czystości. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, nie nadaje się pod prysznic. Ciekawy i klasyczny wygląd wózka sprawia, że jest model ten jest chętnie wybierany zarówno do domów prywatnych jak i opieki, szpitali, czy placówek medycznych. Posiada certyfikaty i jest to wyrób medyczny. Wybierz sprawdzony wózek toaletowy spełniający funkcję wózka inwalidzkiego. Otrzymujesz dwa produkty w jednym. Wózek toaletowy, sanitarny na kółkach jest w atrakcyjnej cenie, pakowany jest w karton złożony gotowy do użytkowania, nie trzeba go samodzielnie składać. Zapraszamy!

 

001asd139B