Zestaw do ćwiczeń w oporze słabym 3 linki

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 69,00 zł
  • Niedostępny

Zestaw do ćwiczeń w oporze słabym 3 linki w tym pętla, linka z uchwytami i ósemka do ćwiczeń już dostępne zapraszamy!

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

W skład zestawu 1 OPÓR SŁABY wchodzą 3 linki:

1. Linka z uchwytami - 1szt
2. Linka w kształcie ósemki - 1 szt
3. Linka w kształcie pętli - 1 szt
Wszystkie linki są oporu słabego i mają kolor zielony.
 
 
Linki do ćwiczeń są wygodnym i poręcznym narzędziem sprzyjającym efektywnym ćwiczeniom dolnych i górnych partii mięśniowych. Umożliwiają wykonywanie ćwiczeń z oporem, usprawniają zakresy ruchomości stawów i siłę mięśni.

 Dzięki elastycznym właściwościom są idealnym produktem urozmaicającym ćwiczenia grupowe w klubach fitness, jak również do indywidualnego treningu. Mimo, że produkt nie jest wyrobem medycznym znajduje zastosowanie w Gabinetach Rehabilitacyjnych.

 Piankowe uchwyty zapewniają wygodne, komfortowe i bezpieczne użytkowanie.


 Linki wykonane są z latexu bez użycia niebezpiecznych i szkodliwych dla zdrowia związków - nie zawierają FTALANÓW oraz METALI CIĘŻKICH czego dowodzi wynik testu RoHS.
 

Trening z linką nie obciąża układu szkieletowego, w przeciwieństwie do ćwiczeń na siłowni (kontuzje), a efekty są takie same. Dlatego też niniejszy produkt polecany jest dla każdego bez ograniczeń wiekowych.

Różnorodność ćwiczeń z linką spawia, że trening nie jest nudny, umożliwia kształtowanie różnych grup mięśniowych, a także przynosi szybkie efekty i jest rewalacynie skuteczny zarówno w budowaniu masy mięśniowej, spalaniu tkanki tłuszczowej jak i w rozciąganiu.

Zaletą produktu jest również to, że jest mały, łatwo go schować, można wszędzie go ze sobą zabrać, dlatego też ćwiczenia bez problemu można wykonywać w domu, na świeżym powietrzu, jak i w klubach fitness, czy na zajęciach aerobicu, a także jest stosowany w rehabilitacj.

020asd