Balsam do masażu całego ciała z olejkiem ze słodkich migdałów 450ml

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 56,00 zł
  • Niedostępny

Składniki aktywne balsamu regenerują i odżywiają skórę. Poprawiają także elastyczność skóry, nadając jej zmysłowy i świeży wygląd. Obecność witaminy E opóźnia procesy starzenia oraz pozytywnie wpływa na ochronne funkcje skóry. Dzięki znakomitym właściwościom poślizgowym i dobremu wchłanianiu, masaż jest w pełni komfortowy dla pacjenta i masażysty.


600443habysRET

Balsam do masażu Beauty

Wyjątkowo delikatny balsam do masażu z olejem ze słodkich migdałów, pozytywnie wpływa na kondycję skóry. Idealny do masażu ciała, twarzy, szyi i dekoltu.

Zawartość:

  • Składniki aktywne balsamu regenerują i odżywiają skórę. Poprawiają także elastyczność skóry, nadając jej zmysłowy i świeży wygląd. Obecność witaminy E opóźnia procesy starzenia oraz pozytywnie wpływa na ochronne funkcje skóry. Dzięki znakomitym właściwościom poślizgowym i dobremu wchłanianiu, masaż jest w pełni komfortowy dla pacjenta i masażysty.


Stosowanie: masaż klasyczny, relaksacyjny, rehabilitacyjny. 

Pojemność: 450 ml


Profesjonalne kosmetyki do masażu pozwalają zwiększyć skuteczność zabiegów i wzmocnić ich dobroczynne działanie. dostarczają też pacjentom niepowtarzalnych wrażeń i doznań, dzięki czemu masaż staje się jeszcze bardziej zmysłowy, przyjemny i odprężający.


Składniki wg INCI: Petrolatum, mineral Oil, Octydodecanol, Isopropyl Myrisate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Hydrogenated Castrol Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Lecithin, Parfum, Citronellol, Geraniol