Błonnix 100g 100% produkt naturalny

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 15,70 zł
  • Niedostępny

BŁONNIX 100G suplement diety

100% Naturalny
BłonniX to w pełni naturalny produkt, w skład którego wchodzi 100% łupiny nasiennej babki jajowatej (Plantaginis ovatae seminis tegumentum Forssk) niezwykle bogatej w polisacharydy śluzowe oraz błonnik.

Łupina nasienna babki jajowatej intensywnie absorbuje wodę i pęcznieje, a przez to tworzy w jelitach duże ilości obfitego i łagodzącego żelu. 
W skutek tego działania stolec powiększa się, następuje jego rozmiękczenie, co ożywia perystaltykę jelit i zmniejsza czas przechodzenia masy kałowej przez poszczególne odcinki okrężnicy.

Skład:
100% łupina nasiennej babki jajowatej
produkt pakowany w folię
postać sypkaStosowanie
Jednorazowo -1 łyżkę lub saszetkę rozpuścić w 100 ml płynu (sok, jogurt) i wypić, popijając dodatkowo szklanką płynu.
Dziennie- do 4 razy dziennie - sugerowane 3 dawki. Zaleca się rozpoczynanie kuracji od mniejszych dawek dziennych (mogą wystąpić wzdęcia).
Preparat zawsze należy rozpuścić w płynie i dodatkowo popić (200 ml).

 
Jakie są przeciwwskazania do stosowania produktu?

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik)  zróżnicowanej diety.

Pamiętaj, że zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu.

 

Jak przechowywać produkt?

Warunki przechowywania: przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze nie przekraczającej 25ºC, w suchym miejscu. Suplementy diety należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.