Eliksir Klimuszki wspierający prawidłową pracę serca

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Zioła Ojca Klimuszki
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 136,00 zł

Eliksir Klimuszki Nasercowy - wspierający prawidłową pracę serca teraz w  nowej butelce i atrakcyjnej cenie. Zioła Klimuszki na różne dolegliwości!

Eliksir Nasercowy wspomaga prawidłową pracę serca!

To mieszanka ziół sporządzona według receptur Ojca Klimuszki. W nowej, okrągłej butelce z ciemnego szkła. Eliksir Nasercowy wspomagający prawidłową pracę serca jest bezalkoholowy. Do produktu dołączono miarkę, która umożliwia łatwe i nieskomplikowane odmierzanie eliksiru. Butelka wykonana ze szkła o barwie brązowej, chroni produkt przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Pojemność opakowania to 750 mililitrów. Jest to suplement diety, który tonizuje pracę serca. Optymalizuje ciśnienie krwi, stan naczyń krwionośnych. Wpływa ogólnie uspokajająco na organizm, pomaga usuwać zbędną wodę z organizmu. Jaki jest skład Eliksiru Nasercowego wspomagającego prawidłową pracę serca? Naturalny wodny ekstrakt z kwiatu hibiskusa, owocu aronii, owocu głogu, owocu róży, liścia melisy, liścia pokrzywy. Składniki dodatkowe:  fruktoza, naturalny kwasek cytrynowy, składnik zagęszczający: naturalna skrobia oczyszczona, składnik konserwujący: sorbinian potasu. Jak należy używać eliksir Klimuszki? 1 łyżeczka do herbaty (5 ml) eliksiru rano, po śniadaniu i wieczorem przed snem. Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: 10 ml. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby.

 

Eliksir Nasercowy wspomaga prawidłową pracę serca w nowej, szklanej butelce!

Produktu nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Jak przechowywać Eliksir Nasercowy? Przechowywać w suchym chłodnym miejscu. Po otwarciu butelki, zaleca się przechowywanie w lodówce. Chronić od światła, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.