Kask ochronny miękki, czapka ochronna

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 420,00 zł 397,00 zł

Kask ochronny miękki, czapka ochronna jest lekka, ciepła wiązana pod szyję oraz idealnie chroni uszy przed zimnem i wiatrem, różne rozmiary.

Kask ochronny miękki, czapka ochronna jest w trzech rozmiarach!

Wybierz nowoczesne wzornictwo i wygodę kasków ochronnych głowy !

  Wiele stowarzyszeń neurologicznych zaufało właśnie tym produktom. Komfort noszenia, wygoda i lekkość to cech charakteryzujące właśnie prezentowany model czapki ochronnej, która jest ciepła, elegancja, pasuje do rożnych stylizacji. Dodatkowo jest wiązana pod szyją, chroni uszy przed przewianiem, mrozem i chłodem. Prezentowany model czapki jest uniwersalny dla chłopców i dziewczynek. Możliwość wyboru spośród trzech rozmiarów, umożliwia dopasowanie ortezy głowy do naszych potrzeb. W naszej ofercie można wybrać następujące rozmiary tych kasków ochronnych:

S- 47-49cm

M 50-52cm

L 53-55cm

Wybrany rozmiar należy zaznaczyć pod ceną produktu. 

   Jak zbudowany jest kask ochronny głowy w formie czapki ochronnej?

W model czapki prezentowany na zdjęciu powyżej, wszyty jest specjalny ochraniacz głowy. Zaleta prezentowanego modelu jest to, że po założeniu czapki, orteza głowy jest mało widoczna. Wykonana jest ona z unikalnej pianki, która jest bardzo lekka. Czaka ochronna posiada wysoką odporność na wstrząsy i uderzenia. A jednocześnie jest elastyczna, oddychająca w 100% i dyskretna. Nadaje się do prania, według zaleceń producenta. Jest wielokrotnego użytku. Zapraszamy do zapoznania z szerokim wyborem kasków ochronnych na głowę w różnych konfiguracjach, zapraszamy. 

Kask ochronny miękki, czapka ochronna 047asd,bieber