Klin stabilizujący pacjenta pokrowiec nieprzemakalny

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostawa w ciągu 7 dni
  • szt.
  • 85,00 zł

Klin stabilizujący pacjenta pokrowiec nieprzemakalny spełnia dwie funkcje przeciwodleżynową i stabilizującą. Dostępny w różnych kolorach, zapraszamy.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Klin stabilizujący w pokrowcu nieprzemakalnym idealny dla pacjenta leżącego!

Pokrowiec nieprzemakalny umożliwia łatwe utrzymanie czystości, wystarczy przetrzeć na mokro i jest czysty. Pokrowiec ten można również dezynfekować, dlatego chętnie jest kupowany do szpitali, ośrodków rehabilitacyjnych i zdrowotnych. Klin stabilizujący w pokrowcu nieprzemakalnym jest zapinany na zamek, można poszewkę zdjąć i przeprać. Dla kogo jest klin stabilizujący w pokrowcu nieprzemakalnym?  Przeznaczenie klina profilaktyka leczenia, dla osób wymagających, odpowiedniej stabilizacji pozycji ciała, np. ugiętych kolan, pozycji bocznej ciała, dla osób z odleżynami. Klin stabilizujący w pokrowcu nieprzemakalnym jest używany także jako stabilizacja, ułożenie pacjenta w odpowiedniej pozycji, zmniejsza ucisk punktowy, redukuje nacisk podłoża na ciało, stabilizuje części ciała, odpowiednia struktura pianki umożliwia przepływ powietrza, cyrkulację. Zalety pokrowca nieprzemakalnego to: zapewnia ochronę podkładu przed zamoczeniem, zabrudzeniem, zniszczeniem lub zalaniem płynami, nie powoduje alergii i uczuleń, wykonany jest z materiału odpornego na zginanie. Pokrowiec nieprzemakalny stosowany w przypadku kontaktu produktu z płynami, (kroplówkami, nietrzymania moczu), w szpitalach (dezynfekcja), poradniach, domach opieki. Umożliwia utrzymanie higieny w przypadku użytkowania przez kilku pacjentów.

 

Klin stabilizujący w pokrowcu nieprzemakalnym jest niezbędny w opiece nad pacjentem leżącym!

Wykonany z pianki poliuretanowej: nietoksycznej, antyalergicznej, posiada znak CE, jest to produkt polski, to wyrób medyczny, posiada ISO9001. Jego wymiary 19x19x43cm. Rodzaje dostępnych klinów o tych wymiarach w naszej ofercie:

    • klin bez pokrowca
    • klin z pokrowcem bawełnianym
    • klin z pokrowcem nieprzemakalnym

 

Opisany model klina w pokrowcu nieprzemakalnym wykonywany jest na zamówienie. Termin uszycia jest około 3-5 dni, dostępne kolory to: biały, żółty. Zapraszamy do składania zamówień lub kontaktu mailowego, telefonicznego, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

pp8