Eliksir Klimuszki długowieczności 750ml w butelce

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Zioła Ojca Klimuszki
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 136,00 zł

Eliksir Klimuszki długowieczności 750ml w butelce nie zawiera alkoholu. Produkty Klimuszki w nowych butelkach już dostępne.

Eliksir Klimuszki długowieczności 750ml w nowej butelce!

To suplement diety, nie zawiera alkoholu ani żadnych syntetycznych związków zapachowych lub smakowych. Do eliksiru długowieczności dołączono miarkę, która pomaga w precyzyjnym odmierzaniu produktu. Jest to mieszanka ziołowa Klimuszki gotowa do spożycia. Nie potrzeba jej już przygotowywać, poprzez zaparzanie, czy rozcieńczanie. Wystarczy odkręcić i nalać. Produkt jest w nowej, eleganckiej, okrągłej butelce z ciemnego szkła, który chroni eliksir przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Eliksir długowieczności Klimuszki wspiera działania zapobiegające procesom przedwczesnego starzenia się, normalizuje czynności układu pokarmowego. Produkt pozytywnie wpływa na stan naczyń krwionośnych, syntezę kolagenu, tkankę łączną. Zapewnia dobowe zapotrzebowanie w witaminę C. Jaki jest skład Eliksiru Długowieczności ? To naturalny ekstrakt wodny z owocu aronii, owocu głogu, owocu porzeczki czarnej, owocu wiśni aceroli, owocu rokitnika, owocu żurawiny, ziela melisy i ziela wąkroty. Składniki dodatkowe: fruktoza, naturalny kwasek cytrynowy. Składnik zagęszczający: naturalna skrobia oczyszczona. Składnik konserwujący: sorbinian potasu.

 

Eliksir długowieczności Klimuszki posiada miarkę!

Jak stosować Eliksiru Długowieczności ?  4 ml eliksiru (łyżeczka od herbaty) - dwa razy dziennie.

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: 8 ml. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Opakowanie 750 ml wystarcza na 3 miesiące. Jakie są przeciwwskazania do stosowania produktu Eliksir długowieczności ?  Produkt nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Jak przechowywać produkt Eliksir Długowieczności ? Należy produkt przechowywać w suchym chłodnym (zaleca się przechowywanie w lodówce, w temperaturze do 8 stopni C.) i niedostępnym dla małych dzieci miejscu. Chronić od światła. Zawartość opakowania: 750 ml Numer serii nadrukowany na opakowaniu.