Eliksir Klimuszki nasenny wspiera wyciszenie i sen

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Zioła Ojca Klimuszki
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 136,00 zł

Eliksir Klimuszki nasenny wspiera wyciszenie i sen w atrakcyjnej cenie produkty Klimuszki do wyczerpania zapasów, zapraszamy do sklepu!

Eliksir Klimuszki nasenny wspiera wyciszenie i sen w nowej butelce!

Oryginalna i nowoczesna butelka eliksiru Klimuszki z miarką w cenie. Mieszanka ziołowa w formie Eliksiru Klimuszki nasennego, który wspiera wyciszenie i sen. Gotowa od razu do użycia, bez zbędnych przygotowań, wystarczy produkt nalać do miarki i gotowe! Duża pojemność produktu, bo aż 750 mililitrów, które starcza aż na 60 dni stosowania. To suplement diety, który jest bezalkoholowy. Wpływa ogólnie uspokajająco, wspiera układ krążenia. Działa korzystnie na organizm, pomaga w zasypianiu. Ciekawa szata graficzna zarówno etykiety, jak i butelki wpływa na to, że klienci chętnie kupują ten produkt także na prezenty czy podarunki. Jaki jest skład Eliksiru Klimuszki nasennego wspierającego wyciszenie i sen? Naturalny wodny ekstrakt z owocu głogu, szyszki chmielu, siemienia lnianego, owocu bzu czarnego, liścia melisy, kwiatu lawendy. Składniki dodatkowe:  fruktoza, naturalny kwasek cytrynowy, składnik zagęszczający: naturalna skrobia oczyszczona, składnik konserwujący: sorbinian potasu. Jaki jest sposób użycia Eliksiru Klimuszki nasennego wspierającego wyciszenie i sen? 1 łyżeczka (ok. 5 ml)  po obiedzie oraz na godzinę przed snem. Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia:  10 ml. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby.

 

Eliksir Klimuszki nasenny wspiera wyciszenie i sen posiada miarkę!

Do produktu dołączono miarkę, która pozwala na dokładne odmierzenie eliksiru. Jakie są przeciwwskazania w stosowaniu Eliksiru Klimuszki nasennego wspierającego wyciszenie i sen? Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt należy przechowywać w suchym chłodnym miejscu (po otwarciu, zaleca się przechowywanie w lodówce). Chronić od światła, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.