Zioła Ojca Klimuszki na wzmocnienie włosów 3 opak.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Zioła Ojca Klimuszki
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 49,90 zł
  • Niedostępny

Zioła na wzmocnienie włosów Klimuszko do płukania włosów, mieszanka starcza na miesiąc, w ofercie także zioła Klimuszko w formie płukanek, zapraszamy!

Zioła Ojca Klimuszki wzmacniają włosy!

Prezentujemy preparat ziołowy na wzmocnienie włosów w zestawie 3 sztuk po 100g. Zioła Ojca Klimuszki na włosy wystarczają aż na jeden miesiąc . Jak działa mieszanka ziołowa Klimuszko? Jest bardzo wydajny i tylko teraz w promocyjnej cenie do wyczerpania zapasów. Zioła Klimuszki regenerują mieszki włosowe, pobudzają porost włosów przy regularnym stosowaniu. Preparat powstrzymuje nadmierne przetłuszczanie się skóry głowy, co przeciwdziała przetłuszczaniu się włosów i wydzielaniu sebum. Ziołowa mieszanka do włosów Klimuszko nie podrażnia skóry, jest łagodna i bardzo delikatna. Zioła Ojca Klimuszki na włosy mają przyjemny ziołowy zapach. Ziołowy preparat nie wywołuje niepożądanych efektów ani zmian skórnych. Jego główną zaletą jest wzmacnianie włosów oraz zmniejsza swędzenie skóry głowy, łupież i łojotok prowadzący do przedwczesnego wypadania włosów. Zioła Klimuszki można stosować także w przypadku zapalenia łojotokowego skóry oraz przy wypadaniu włosów i łysieniu. Jest to produkt przebadany dermatologicznie.

Jak stosować Zioła Ojca Klimuszki na włosy?

Mieszankę ziołową należy sporządzić według instrukcji podanej na opakowaniu produktu.
2 łyżki stołowe (10g) zalać pół litrem wody i po doprowadzeniu do wrzenia gotować pod przykryciem 5 minut,odstawić na 30 min. Przecedzić. Przygotowany odwar używać do płukania i przemywania włosów. Zaleca się stosować jeden do dwóch razy w tygodniu po uprzednim umyciu włosów. Jak przechowywać mieszankę ziołową? Zioła Klimuszki przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić od światła. Preparat przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zioła Ojca Klimuszki na włosy posiadają następujący skład:
1. Korzeń łopianu 20,0% (Rad. Bardanae)
2. Liść pokrzywy 20,0% (Fol. Urticae)
3. Kłącze tataraku 20,0% (Rhiz. Calami))
4. Kora dębu 15,0% (Cort. Quercus)
5. Koszyczek rumianku 15,0% (Anth. Chamomillae)
6. Ziele skrzypu 10,0% (Herb. Equiseti)

Opakowanie 100g - zawiera 100g sypkiej mieszanki ziołowej. Cały prezentowany zestaw Ziół Ojca Klimuszki na włosy składa się z 3 opakowań mieszanki po 100g, na 1 miesiąc. PZH Zezw. nr HŻ/04825/96. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Ziół Klimuszki na różne schorzenia i problemy.