Nalewka długowieczności Klimuszki 200ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Zioła Ojca Klimuszki
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 64,90 zł

Zioła Ojca klimuszki na długowieczność nalewka 200ml bezalkoholowa, już dostępna. Zapraszamy do zapoznania z ofertą.

 

 

Zioła Ojca Klimuszki w nalewce długowieczności.

Nalewka polecana jest nie tylko dla osobom starszym, ale wszystkim którzy cenią zdrowie ciała i ducha. Jej sekretem jest naturalny ekstrat z "ziół długowieczności" m.in. aronii, głogu, czarnej porzeczki, wiśni aceroli, rokitnika, żurawiny, melisy i wąkroty. Nalewka zawiera pełną dobową dawkę naturalnej witaminy C, dzięki czemu wzmacnia odporność. Preparat ten polecamy zwłaszcza osobom starszym. PRODUKT CAŁKOWICIE NATURALNY.  Nalewka nie zawiera alkoholu ani żadnych związków syntetycznych, zapachowych lub smakowych. Pojemność opakowania to 200 mililitrów. 
Sposób użycia:
1 łyżka stołowa (10 ml) nalewki rano, po śniadaniu. Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: 10 ml. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Przeciwwskazania:
Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Przechowywanie:
Przechowywać w suchym chłodnym miejscu (zaleca się przechowywanie w lodówce w temperaturze do 8 stopni C.).  Chronić od światła, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik)  zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu.

 

W trosc

 


Informacje dodatkowe:

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy suplement diety niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.