NUTRI MAXX 40+ Serum nawilżająco-odmładzające HYALUGENE 12,5 % do twarzy i pod oczy

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: CHANTARELLE
 • Dostępność: Brak
 • szt.
 • 205,00 zł
 • Niedostępny

serum ma działanie aktywnie nawilżające, naprawczo-liftingujące i opóźniające procesy starzenia. Formuła serum inspirowana była badaniami DNA w dziedzinie genetycznego starzenia się skóry. 

asd040cd1337

Pielęgnacja twarzy

CHANTARELLE

Linia: NUTRI MAXX 40+

intensywne odmłodzenie, nawilżenie i regeneracja, zwiększenie enrgii komórkowej ATP do prawidłowej odbudowy, z kwasem hialuronowym 50kDa, nowoczesnymi peptydami - stymulatorem syntezy kwasu hialuronowego i biomimetycznym tripeptydem stymulującym regenerację oraz błękitnym retinolem z endemicznych alg Oregonu

 

Dla kogo skierowana jest linia produktów NUTRI MAXX 40+ ?

Preparaty NUTRI MAXX 40+ przeznaczone są do pielęgnacji skóry:

 • dojrzałej,
 • zmęczonej z oznakami „pseudo-starzenia”,
 • wiotkiej, bez energii,
 • z pogłębiającymi się zmarszczkami i nasilającymi się procesami degradacji komórkowej.

Polecane są również dla utrzymania efektów po kuracjach dermo estetycznych, tj. po złuszczaniu, mezoterapii, mikrodermabrazji czy zabiegach laserowych.

 

Jaki jest cel i efekt stosowania produktów NUTRI MAXX 40+ ?

to intensywne odmłodzenie skóry poprzez zwiększenie rezerw energetycznych ATP, zatrzymanie degradacji i przywrócenie prawidłowych mechanizmów regeneracji, spowolnienie starzenia komórkowego, wypełnienie zmarszczek od wewnątrz, optymalne nawilżenie i stymulacja wytwarzania kwasu hialuronowego.

NUTRI MAXX 40+ przywraca skórze jędrność, sprężystość i zdrowy koloryt, skóra staje się gładsza, ze zmniejszoną ilością i głębokością zmarszczek, właściwie odżywiona i nawilżona. Linia oparta jest o nowoczesne składniki biotechnologiczne i roślinne, a jej formuła zainspirowana jest badaniami w dziedzinie genetycznego starzenia się skóry.

 

EFEKT NUTRI MAXX 40+
•    stymulacja mechanizmów odbudowy komórek;
•    dogłębne nawilżenie;
•    wypłycenie i wypełnianie zmarszczek od wewnątrz;
•    zwiększenie gęstości i elastyczności skóry;
•    regulacja procesu keratynizacji;
•    wyrównanie kolorytu;
•    spowolnienie zegara komórkowego - zauważalne odmłodzenie i wygładzenie skóry.

 

 

 

Profesjonalna pielęgnacja domowa

Nazwa: HYALUGENE 12,5 % nawilżająco-odmładzające serum do twarzy i pod oczy z kwasem hialuronowym 50kDa i 1 MDa oraz peptydami

Pojemność: 30ml

 

Jaki jest skład Nawilżająco-odmładzające serum HYALUGENE 12,5% ?

kwas hialuronowy niskocząsteczkowy 50kDa,

kwas hialuronowy wielkocząsteczkowy 1MDa, HYA–STIM 3-Peptide,

Skin Matrix, DHEA-like,

masło Shea

 

Kwas hialuronowy niskocząsteczkowy 50kDa - głęboko penetrujący, zwiększa uwodnienie substancji międzykomórkowej tkanki łącznej, wzmacnia sieć włókien kolagenowych i elastynowych w skórze właściwej, pobudza mechanizmy samonawilżające, które stymulują zwiększenie elastyczności skóry i wypłycenie zmarszczek.

Kwas hialuronowy wielkocząsteczkowy 1MDa - tworzy film ochronny, zwiększa rezerwy nawilżenia, zmniejsza przeznaskórkową utratę wody (TWEL). Chroni skórę przed wysuszeniem i niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Daje natychmiastowe poczucie właściwego napięcia i sprężystości skóry. Wzmacnia sieć włókien kolagenowych i elastynowych, wypłyca zmarszczki.

HYA–STIM 3-Peptide - stymulator syntezy kwasu hialuronowego - nowej generacji tripeptyd daje efekt ujędrniający i remodelujący wygładzając zmarszczki od wewnątrz. Działa przeciwstarzeniowo, odmładzająco i ujędrniająco, modeluje owal twarzy.

Skin Matrix - składnik pochodzenia roślinnego, opóźnia starzenie się skóry poprzez „cofnięcie“ zegara komórek. Zwiększa elastyczność oraz jędrność skóry, poprawia wyrazistość konturu twarzy. Poprzez poprawę wskaźników biomechanicznych pozwala na utrzymanie właściwości typowych dla młodej skóry – zdolności do szybkiego odzyskiwania kształtu.

DHEA-like – biotechnologiczny odpowiednik hormonu młodości redukujący oznaki starzenia się. Poprawia gęstość i elastyczność skóry oraz jej nawilżenie i mikrorzeźbę.

Masło Shea - otrzymywane z nasion drzewa Vitellaria paradoxa (masłosz Parka). Zawiera odżywcze substancje tłuszczowe, witaminy E i F oraz składniki chroniące skórę przed promieniowaniem UVB. Tworzy naturalny filtr słoneczny i ma właściwości antyoksydacyjne. Działa wygładzająco i łagodząco na podrażnienia. Lekko natłuszcza skórę nie pozostawiając uczucia tłustości. Działa ochronnie na cement międzykomórkowy, nawilża i regeneruje skórę. Zwiększa spoistość komórek naskórka, zmiękcza i poprawia elastyczność i koloryt skóry.

 

Jakie jest działanie Nawilżająco-odmładzające serum HYALUGENE 12,5% ?

- wypełniacz zmarszczek skóry twarzy i pod oczami.

Przeznaczone dla skóry dojrzałej ze zmarszczkami, wiotkiej, bez energii. Dzięki innowacyjnej formule 12,5% skoncentrowanych składników nawilżających i hamujących starzenie się skóry, serum ma działanie aktywnie nawilżające, naprawczo-liftingujące i opóźniające procesy starzenia. Formuła serum inspirowana była badaniami DNA w dziedzinie genetycznego starzenia się skóry. 

 

Dzięki wielokierunkowemu działaniu składników aktywnych skóra jest widocznie nawilżona i miękka, odmłodzona, z wygładzoną teksturą, o poprawionej sprężystości i wyrazistym konturze twarzy. Preparat zalecany do pielęgnacji skóry z problemem „pseudostarzenia” oraz dla skóry dojrzałej, pozbawionej energii, suchej, zniszczonej, wiotkiej, a także w kuracji podtrzymującej efekty po zabiegach dermoestetycznych.

 

Jak stosować produkt ?

Niewielką ilość koncentratu nanieść na oczyszczoną skórę, także wokół oczu.

Pozostawić do wchłonięcia.

Nałożyć odpowiedni krem na dzień lub na noc CHANTARELLE z linii NUTRI MAXX 40+.

 

Do profesjonalnej pielęgnacji domowej z linii

NUTRI MAXX 40+ polecane są 3 produkty:

 1. SERUM Nawilżająco-odmładzające HYALUGENE 12,5% 30ml
 2. KREM NA DZIEŃ nawilżająco-regenerujący, ujędrniający 50ml
 3. KREM NA NOC nawilżająco-odmładzający z błękitnym retinolem, przeciwzmarszczkowy 50ml