Poduszka gorczycowa do spania różne rozmiary

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 29,00 zł

Zapraszamy do zakupów wyrobów gorczycowych od producenta. Wysoka jakość i niska cena naszych produktów to atuty jakie nas wyróżniają spośród konkurencji.

Poduszka gorczycowa Premium jest w różnych rozmiarach. 

To komfortowa i naturalna poduszka do spania.

 

Kiedy można stosować poduszkę gorczycową?

    Gorczyca biała stanowiąca w 100% wypełnienie naszych poduszek gorczycowych ma właściwości, które pomagają  w następujących problemach:

reumatyzmie bólach stawów, artretyzmie, pourazowych, mięśniowych. Poduszki z gorczycą stosowane są w migrenach, bólach głowy i zatok, uszu. Pomagają zmniejszać dolegliwości bólowe, migrenowe. Stanowią dobre podparcie dla szyi, karku, kręgosłupa. Produkty te często stosowane są także podczas rehabilitacji, dzięki ich działaniu rozgrzewającemu pomagają rozluźnić cały organizm, zrelaksować się i odstresować.

    Poduszki z gorczycą są bardzo przyjemne, komfortowe podczas użytkowania. Przynoszą ulgę po ciężkim dniu. Pomagają się zrelaksować i odstresować. Gorczyca biała stanowiąca wypełnienie poduszek gorczycowych pomaga uciszyć stany lękowe i depresyjne. Stanowi także świetne podparcie dla kręgosłupa podczas snu. Poduszka z gorczycą umożliwia prawidłowe podparcie karku, głowy i szyi. Rano budzimy się wyspani, zrelaksowani, odprężeni i spokojni. Maleńkie ziarenka gorczycy białej podczas spania i zmiany pozycji delikatnie masują naszą głowę i kark. Pomaga to w relaksie, a także poprzez masaż skóry głowy zwiększa się ukrwienie co wzmacnia nasze cebulki włosów.

 

Czy poduszka gorczycowa to dobry wybór?

    Tak, kupując jeden produkt otrzymujemy szreg korzyści. Poduszki gorczycowe są bezpieczne, naturalne. Ich skład to w 100% gorczyca biała, a poszewka poduszki z gorczycą to w 100% bawełna. Dlaczego poduszka z gorczycą jest tak chętnie wybierana przez klientów? Bo jest naturalna oraz okres działania gorczycy białej jest długi ( 2 lata). Przekłada się to na niski koszt terapii, np. w porównanie z suplementami diety, czy lekarstwami. Poduszki gorczycowe są wybierane przez świadomych klientów, którzy chcą w sposób naturalny wspomóc się podczas choroby.

    Zalety i wady stosowania poduszki z gorczycy. To tani, ekonomiczny i praktyczny produkt. Poduszki gorczycowe stosowane są już od wielu lat w medycynie naturalnej. Posiadają szereg zalet, od działania przeciwbólowego, relaksującego, rozgrzewającego, są również świetnym izolatorem promieniowania. Chronią organizm ludzki przed szkodliwym działaniem żył i cieków wodnych. Praktyczne porady dotyczące stosowania poduszek gorczycowych - należy zawsze pamiętać, że poduszkę gorczycową a także inne wyroby gorczycowe należy chronić przed wilgocią, zalaniem, zamoczeniem. Jest to spowodowane tym, że są to wyroby naturalne. Poduszki gorczycowe zawsze należy zabezpieczyć dodatkową poszewką. Należy zmieniać ją regularnie.

 

Poduszka gorczycowa opinie klientów.

    Z praktycznej wiedzy naszych klientów wynika, że do poduszek gorczycowych najlepsze są poszewki nieprzemakalne, które wykonane są z oddychającej tkaniny nieprzemakalnej, wodoodpornej. Z jednej strony to miękka i przyjemna frotka, a 2 warstwę stanowi wytrzymała membrana, która jest paroprzepuszczalna. Występują one w różnych rozmiarach i kolorach. Oprócz poszewki na poduszkę można również pielęgnować poduszki gorczycowe. Jak czyścić poduszkę z gorczycą? Można ją wietrzyć (najlepiej w suche wietrzne dni na dworze), czyścić odkurzaczem. Wypełnienia poduszki nie można zamaczać, czy prać.

    Prezentowane poduszki gorczycowe są wykonane z bawełny (poszewka) 100%, która jest gęsto tkana i wytrzymała. A wypełnienie to 100% gorczycy białej, która została bardzo dokładnie oczyszczona i pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń, także biologicznych. Ponadto użyta gorczyca nie jest modyfikowana genetycznie i pochodzi z ostatnich zbiorów. Wszystkie nasze produkty posiadają ulotkę informacyjną. Jakie są rodzaje dostępnych poduszek gorczycowych w naszej ofercie:

- 20x20cm, 24x20cm, 30x40cm, 40x40cm, 30x50cm, 40x50cm, 50x70cm, 40x60cm

Dodatkową opcją są poszewki nieprzemakalne na poduszki z gorczycą. Ceny poduszek i poszewek są zależne od rozmiaru, wystarczy rozwinąć okienko pod ceną produktu, zapraszamy. 

 

Zioła - Lawenda działa uspokajająco i ułatwia zasypianie.

Zapach lawendy wpływa kojąco na układ nerwowy człowieka. Oznacza to, że związki aromatyczne zawarte w olejku lawendowym łagodzą skutki stresu, wyczerpania umysłowego, czy napięcia nerwowego. Ponadto mają działanie uspokajające i ułatwiają zasypianie. Suszone kwiaty lawendy umieszczone w poduszce (gorczycowej, z łuską gryki, lub gorczycowo-gryczanej) pomagają zrelaksować się i spokojnie przespać całą noc. Do naszych produktów dokładamy tylko suszone kwiaty lawendy, a nie łodygi. Wystarczy zaznaczyć opcje znajdujące się pod ceną produktu, zapraszamy.

 

Poduszka gorczycowa do spania różne rozmiary