Poduszka gorczycowa z łuską do spania duża

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 55,00 zł

Zapraszamy do zakupów wyrobów gorczycowych od producenta. Wysoka jakość i niska cena naszych produktów to atuty jakie nas wyróżniają spośród konkurencji.

Poduszka gorczycowa z gryką do spania zapewnia idealne podparcie kręgosłupa!

Komfortowe i naturalne poduszki gorczycowo-gryczane.

   Masz problemy ze spaniem, boli Ciebie kręgosłup, gdy wstajesz z łóżka? Wypróbuj poduszkę Premium gorczycową z łuską, która zapewnia ergonomiczne ułożenie ciała podczas leżenia. Zarówno kark, głowa i kręgosłup są w naturalnej i komfortowej pozycji, umożliwiając długi i odprężający odpoczynek. Gorczyca biała, która stanowi wypełnienie produktu jest stosowana już od wielu lat w medycynie naturalnej. Nasiona tej rośliny emitują promieniowanie, które reguluje naturalne biopole człowieka. Wykorzystuje się je w następujących schorzeniach: migrenie, bólach zatok, głowy, nerwicach, stanach lękowych, nerwobólach, zwyrodnieniach, bólach stawów, reumatycznych, artretycznych, pourazowo. Poduszka gorczycowa z łuską jest naturalna. Jest wyrobem polskim, w 100% naturalnym, Aby produkt był najwyższej jakości poduszki gorczycowe szyte są ręcznie pod zamówienie klienta. Do produkcji wykorzystujemy gorczycę białą pochodzącą z ostatnich zbiorów, która jest starannie oczyszczona i pozbawiona wszelkich pyłów i zanieczyszczeń. Ponadto została wyselekcjonowana i poddana procesowi suszenia. W celu zapewnienia najwyższego komfortu podczas spania do poduszki dodano także łuskę gryki, która umożliwia cyrkulację powietrza i sprawia, że nie pocimy się. Łuska gryki znajdująca się w poduszce gorczycowej hamuje rozwój bakterii i roztoczy. 

 

Poduszka gorczycowa z łuską jest naturalna w 100%!

Poduszki gorczycowe z łuską posiadają grubo tkaną, naturalną i bawełnianą poszewkę w kolorystyce beżowej. Szyta jest ona mocnymi i bardzo wytrzymałymi nićmi, co podwyższa jakość produktu. Produkt jest pakowany w folie, posiada numer serii oraz datę produkcji oraz okres trwałości i tym wyróżniamy się z pośród innych wyrobów na rynku. Jaki jest skład poduszki gorczycowej? - gorczyca biała i łuska gryki. Jak dbać o poduszkę gorczycową? Należy nie dopuścić do zamoczenia, czy zawilgocenia poduszki. Nie można jej prać, można wietrzyć. W ofercie sklepu są produkty gorczycowe o różnych wielkościach, zapraszamy.

 

Zioła - Lawenda działa uspokajająco i ułatwia zasypianie.

Zapach lawendy wpływa kojąco na układ nerwowy człowieka. Oznacza to, że związki aromatyczne zawarte w olejku lawendowym łagodzą skutki stresu, wyczerpania umysłowego, czy napięcia nerwowego. Ponadto mają działanie uspokajające i ułatwiają zasypianie. Suszone kwiaty lawendy umieszczone w poduszce (gorczycowej, z łuską gryki, lub gorczycowo-gryczanej) pomagają zrelaksować się i spokojnie przespać całą noc. Do naszych produktów dokładamy tylko suszone kwiaty lawendy, a nie łodygi. Wystarczy zaznaczyć opcje znajdujące się pod ceną produktu, zapraszamy.

Poduszka gorczycowa z łuską gryki opinie klientów.

    Z praktycznej wiedzy naszych klientów wynika, że do poduszek gorczycowych z gryką najlepsze są poszewki nieprzemakalne, które wykonane są z oddychającej tkaniny nieprzemakalnej, wodoodpornej. Z jednej strony to miękka i przyjemna frotka, a 2 warstwę stanowi wytrzymała membrana, która jest paroprzepuszczalna. Występują one w różnych rozmiarach i kolorach. Oprócz poszewki na poduszkę można również pielęgnować poduszki gorczycowe. Jak czyścić poduszkę z gorczycą i łuską? Można ją wietrzyć (najlepiej w suche wietrzne dni na dworze), czyścić odkurzaczem, trzepać. Wypełnienia poduszki nie można zamaczać, czy prać.

Poduszka gorczycowa do spania duża

015asd