Poduszka pod nogi i pomiędzy nogi dwu-funkcyjna memory

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 97,00 zł

Poduszka pod nogi i pomiędzy nogi dwu-funkcyjna pianka odkształca się pod wpływem ciepła. Jest bardzo komfortowa i wygodna.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Poduszka pod nogi i pomiędzy nogi dwu-funkcyjna memory jest praktyczna.

Wygodna z pianki z pamięcią poduszka pod nogi.

 

Prezentowany model poduszki spełnia 2 funkcje (jak na zdjęciu) to wyrób medyczny:

- można ją rozłożyć w ten sposób, aby podłożyć pod dwie nogi - do odpoczynku i relaksu. Stosowana w postaci rozłożonej, stanowi podparcie dla dolnej części nóg w celu właściwego pozycjonowania pacjenta oraz w profilaktyce przeciwodleżynowej.

- można ją stosować jako separatornóg, kolan - pomiędzy nogi ( złożenie poduszki w kostkę, używana w formie zamkniętej) Zapewn.a prawidłowe ułożenie zarówno miednicy i bioder w czasie leżenia na boku , jak na zdjęciu.

Inne zastosowanie – jako poduszka pod głowę - łagodzi bóle pleców, głowy, a także zapewnia wygodną pozycję w czasie odpoczynku.

  Jaki jest skład poduszki z pianki leniwej?

85% pianka wiskoelastyczna, 15% polipropylen. Jak jest wykonana poszewka na poduszkę pod nogi? Przyjemna w dotyku, miła, zapinana na zamek błyskawiczny. Poszewkę można w łatwy sposób zdjąć i wyprać zgodnie z etykietą. Materiał to  100% poliester. Jaka jest gęstość pianki w poduszce pod nogi? Gęstość poduszki pod nogi to 35kg/m3. Jakie są wymiary poduszki pod nogi? 25 x 20 x 17 cm Posiada rzep dlatego można ją zapiuąć i stosować jako separator nóg.

Pianka użyta do produkcji poduszki pod nogi jest niezwykła.

Pianka reaguje na ciepło, zwiększa swoją elastyczność wraz ze wzrostem temperatury.

W ten sposób pianka przejmuje ciepło ciała i dostosowuje się do jego kształtu, zapewniając mu odpowiednie podparcie na całej powierzchni.

Pianka jest miękka, bardzo przyjemna w dotyku.

Ma to znaczący wpływ na jakość snu, krążenie krwi i profilaktykę bólu pleców. Jest to wyrób medyczny.

 

007asds007asdkneelegspacer