Poduszka z gorczycą 24x20cm jasiek 1kg gorczycy

 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
 • szt.
 • 39,00 zł

Zapraszamy do zakupów wyrobów gorczycowych od producenta. Wysoka jakość i niska cena naszych produktów to atuty jakie nas wyróżniają spośród konkurencji.Poduszka z gorczycą 24x20cm jasiek jest w 100% wypełniony gorczycą z ostatnich zbiorów.

Sprawdź działanie poduszki gorczycowej

 

   Produkt naturalny w 100%, polski, bezpieczny i wypełniony gorczycą białą, waga to 1kg. Gorczyca użyta do produkcji jaśka została wcześniej oczyszczona z pyłów i różnych zanieczyszczeń. Pochodzi z ostatnich zbiorów, jest świeża. Bawełna, która jest poszewką jaśka, jest gruba o gęstym splocie, wytrzymała. Jakie są wymiary poduszeczki? - szerokość - 20cm, długość - 24cm. Kształt to prostokąt, kolorystyka poszewki występuje różna. Wybrany kolor produktu należy zaznaczyć pod ceną towaru. Jakie może być zastosowanie poduszeczki - małego jaśka? - poduszka w kształcie prostokąta może być stosowana:

 • jako poduszka pod piętę
 • na kolano, łokieć 
 • jako mały jasiek pod głowę
 • pod kość ogonową, krzyże
 • pod kark
 • jako woreczek do ćwiczeń wady stopy - przy płaskostopiu
 • jako woreczek na głowę do ćwiczeń korygujących np. przy wadach postawy

Dodatkową funkcją poduszeczki jest masaż wybranej części ciała. Podczas użytkowania poduszeczki kuleczki gorczycy białej przesuwają się  i masują, poprawiając krążenie. Poduszki gorczycowe występują w rożnych rozmiarach. zapraszamy do zapoznania z całą ofertą wyrobów gorczycowych.

 

Jakie jest działanie poduszki gorczycowej?

- gorczyca biała wykorzystywana w medycynie naturalnej,

- gorczyca biała jest stosowana pomocniczo w bólach: reumatycznych, zwyrodnieniowych, stawów, pourazowych, mięśniowych, migrenach, nerwobólach, bólach głowy, zatok, uszu,

- wspomaga w obniżaniu stanów depresyjnych, nerwicowych, czy napięcia mięśni
- gorczyca biała, która stanowi wypełnienie poduszki ma właściwości energetyczne, ponieważ emituje promieniowanie bioenergoterapeutyczne o dużej mocy. Jedno jej ziarenko o średnicy 2 mm wytwarza biopole o promieniowaniu około 10cm. Promieniowanie to ma pozytywny wpław na organizm ludzki, ponieważ wyrównuje poziom ludzkiego biopola. Śpiąc na macie czy materacu gorczycowym jesteśmy w naturalny sposób zasilani bioenergią.

- stosowana podczas rehabilitacji, działa rozgrzewająco pomagając w rozluźnianiu mięśni i ich regeneracji,

- poduszka gorczycowa jest świetnym izolatorem przed szkodliwym działaniem żył i cieków wodnych

 

Jakie są opcje dodatkowe (opcje dodatkowe) do poduszek z gorczycy?

Jest możliwość również skorzystania z opcji dodatkowych, takich jak:

- zioła – lawenda. Pachnąca lawendą mata gorczycowa pozwala na głęboki relaks i wyciszenie podczas użytkowania. Olejki eteryczne znajdujące się w kwiatach lawendy sprawiają, że poczujemy się, odprężeni, wyciszeni. Zapach lawendy wpływa kojąco na układ nerwowy człowieka. Oznacza to, że związki aromatyczne zawarte w olejku lawendowym łagodzą skutki stresu, wyczerpania umysłowego, czy napięcia nerwowego. Ponadto mają działanie uspokajające i ułatwiają zasypianie. Suszone kwiaty lawendy umieszczone w poduszce (gorczycowej, z łuską gryki, lub gorczycowo-gryczanej) pomagają zrelaksować się i spokojnie przespać całą noc. Do naszych produktów dokładamy tylko suszone kwiaty lawendy, a nie łodygi. Wystarczy zaznaczyć opcje znajdujące się pod ceną produktu, zapraszamy.

Cena za 1 sztukę.

 

 

 

 

015asdr132