Pokrowiec na materac 90x200cm wodoodporny, oddychający

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 188,00 zł 179,00 zł

Pokrowiec na materac 90x200cm wodoodporny, oddychający z zamkiem na trzech bokach, można go prać i sterylizować, zapraszamy różne rozmiary. 

Pokrowiec na materac 90x200cm jest wodoodporny, oddychający!

Posiada zamek wszyty na trzech bokach, dlatego bardzo łatwo można go założyć na materac. Pokrowiec na materac 90x200cm uszyty jest z tkaniny nieprzemakalnej, która jest paro-przepuszczalna (umożliwia wentylację powietrza). Wysoka przepuszczalność pary wodnej umożliwia wymianę klimatyczną pomiędzy materacem a atmosferą pokoju dzięki czemu ciepłota ciała może być lepiej przewodzona i można zapobiec powstawaniu przykrego potu. Można ją prać i dezynfekować odpowiednimi środkami. Jej wodoszczelność polega na tym, że po rozlaniu jakichkolwiek płynów materac nie ulegnie zamoczeniu. Ponadto produkt ten pełni funkcję ochronną przed zabrudzeniem, stanowi barierę ochroną przed wirusami i bakteriami. Jest wyrobem medycznym, nr wpisu do rejestru wyrobów medycznych: PL/DR011325. Pokrowiec na materac 90x200cm wykonany jest z trwałego i jednocześnie miękkiego materiału, który nie marszczy się ani nie szeleści przy poruszaniu się podczas snu. Ponadto jest to materiał bakterio-odporny i chroniący przed rozwojem pleśni, nie przepuszcza roztoczy, kurzu, co jest istotne jeśli chodzi o higienę łóżka.

Pokrowiec na materac 90x200cm jest trwały i wielokrotnego użytku!

Powszechnie stosowany jest w domach jako ochrona materaca  dla dzieci i dorosłych, jak również w placówkach służby zdrowia, ośrodkach pomocy społecznej, pensjonatach, hotelach, motelach, pensjonatach, sanatoriach, szpitalach, hospicjach. Jakie są zasady konserwacji pokrowca na materac 90x200cm nieprzemakalnego? Należy prać w temperaturze max 95 stop , nie prasować, zaleca się suszenie w stanie rozłożonym, nie czyścić chemicznie, dezynfekcja alkohol etylowy 70%, nie stosować środków zawierających chlor. Tkanina pokrowca to DZIANINA POLIESTROWO / POLIURETANOWA , GRAMATURA OK. 160G/M2, KURCZLIWOŚĆ 4%. Pokrowiec na materac 90x200cm wodoodporny jest dostępny w różnych rozmiarach, jest możliwość uszycia innych wymiarów na indywidualne zlecenie. Wymiary dostępnych pokrowców (szerokość, długość, grubość materaca):
1. 90x200x7cm
2. 90x200x10cm
3. 90x200x12cm
4. 90x200x15cm
Wybrany pokrowiec należy zaznaczyć pod ceną produktu. Cena uzależniona od grubości materaca. Szeroka gama kolorystyczna umożliwia dopasowanie koloru pokrowca materaca do pościeli i wystroju pokoju. 
Zapraszamy do zapoznania z bogatą ofertą pokrowców, prześcieradeł, podkładów nieprzemakalnych.