Pokrowiec na materac 90x200cm wodoodporny, oddychający

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 199,00 zł

Pokrowiec na materac 90x200cm wodoodporny, oddychający z zamkiem na trzech bokach, można go prać i sterylizować, zapraszamy różne rozmiary. 

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Pokrowiec na materac 90x200cm jest wodoodporny, oddychający!

Posiada zamek wszyty na trzech bokach, dlatego bardzo łatwo można go założyć na materac. Pokrowiec na materac 90x200cm uszyty jest z tkaniny nieprzemakalnej, która jest paro-przepuszczalna (umożliwia wentylację powietrza). Wysoka przepuszczalność pary wodnej umożliwia wymianę klimatyczną pomiędzy materacem a atmosferą pokoju dzięki czemu ciepłota ciała może być lepiej przewodzona i można zapobiec powstawaniu przykrego potu. Można ją prać i dezynfekować odpowiednimi środkami. Jej wodoszczelność polega na tym, że po rozlaniu jakichkolwiek płynów materac nie ulegnie zamoczeniu. Ponadto produkt ten pełni funkcję ochronną przed zabrudzeniem, stanowi barierę ochroną przed wirusami i bakteriami. Jest wyrobem medycznym, nr wpisu do rejestru wyrobów medycznych: PL/DR011325. Pokrowiec na materac 90x200cm wykonany jest z trwałego i jednocześnie miękkiego materiału, który nie marszczy się ani nie szeleści przy poruszaniu się podczas snu. Ponadto jest to materiał bakterio-odporny i chroniący przed rozwojem pleśni, nie przepuszcza roztoczy, kurzu, co jest istotne jeśli chodzi o higienę łóżka.

Pokrowiec na materac 90x200cm jest trwały i wielokrotnego użytku!

Powszechnie stosowany jest w domach jako ochrona materaca  dla dzieci i dorosłych, jak również w placówkach służby zdrowia, ośrodkach pomocy społecznej, pensjonatach, hotelach, motelach, pensjonatach, sanatoriach, szpitalach, hospicjach. Jakie są zasady konserwacji pokrowca na materac 90x200cm nieprzemakalnego? Należy prać w temperaturze max 95 stop , nie prasować, zaleca się suszenie w stanie rozłożonym, nie czyścić chemicznie, dezynfekcja alkohol etylowy 70%, nie stosować środków zawierających chlor. Tkanina pokrowca to DZIANINA POLIESTROWO / POLIURETANOWA , GRAMATURA OK. 160G/M2, KURCZLIWOŚĆ 4%. Pokrowiec na materac 90x200cm wodoodporny jest dostępny w różnych rozmiarach, jest możliwość uszycia innych wymiarów na indywidualne zlecenie. Wymiary dostępnych pokrowców (szerokość, długość, grubość materaca):
1. 90x200x7cm
2. 90x200x10cm
3. 90x200x12cm
4. 90x200x15cm
Wybrany pokrowiec należy zaznaczyć pod ceną produktu. Cena uzależniona od grubości materaca. Szeroka gama kolorystyczna umożliwia dopasowanie koloru pokrowca materaca do pościeli i wystroju pokoju. 
Zapraszamy do zapoznania z bogatą ofertą pokrowców, prześcieradeł, podkładów nieprzemakalnych.