Ćwiczenia ręki - Prohands Via - opór średni - 3kg na palec

 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
 • szt.
 • 109,00 zł

ProHands to przyrząd, który w ćwiczeniach ręki jest Nr 1 w sprzedaży na świecie, ponieważ tylko ProHands wzmacnia każdy palec z osobna.

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

PROHANDS VIA - OPÓR ŚREDNI / KOLOR NIEBIESKI - 3 kg  na palec

ProHands to przyrząd, który w ćwiczeniach ręki jest Nr 1 w sprzedaży na świecie, ponieważ tylko ProHands wzmacnia każdy palec z osobna.

Opatentowany przyrząd PROHANDS PRO VIA jest przeznaczony do ćwiczeń ręki. Pozwala on (w przeciwieństwie do inny przyrządów takich jak ściskacze, piłki) na wyodrębnienie i wzmacnianie każdego palca z osobna. A ponieważ każdy palec jest zbudowany przez całkowicie oddzielny układ mięśni i ścięgien - dłoni, nadgarstka, przedramienia - ćwiczenia z PROHANDS pozwalają optymalnie wzmocnić i rozwinąć - siłę, zręczność, koordynację i wytrzymałość dłoni, palców.

Silne dłonie są atutem nie tylko przy wykonywaniu zwykłych, codziennych czynności (takich jak: noszenie zakupów, sprzątanie) ale także w sporcie, w pracy  i naszym hobby gdzie często przeciążamy nadgarstki, dłonie i stawy. 

 • Sprawdzone wyniki 

Wyniki ćwiczeń z PROHANDS są potwierdzone Certyfikatem Terapeutów Ręki.
Jest to idealny sposób aby zapobiegać urazom dłoni i sprawiać by codziene życie było bardziej przyjemne.

 • Ukierunkowany program ćwiczeń

jest opracowany wspólnie z terapeutami, którzy prowadzą ćwiczenia i rehabilitację osób z problemami rąk.

Ćwiczenia przedstawione na zdjęciach nie są dostosowane do konkretnego sportu. Mają na celu wzmocnienie i utrzymanie ogólnego dobrego stanu fizycznego palców i dłoni. Należy rozpocząc wszystkie ćwiczenia powoli, małą ilością powtórzeń. Należy trzymać każdą pozycję od 3 - 5 sekund i odpocząć, powtórzyć 5 do 10 razy. Stopniowo zwiększać częstotlowość powtórzeń do 3 zestawów 10 (30) powtórzeń. Jeśi odczuwasz ból lub odczucie znużenia - natychmiast zatrzymaj. Jak w przypadku każdego ćwiczenia, nadmierne lub nieprawidłowe ćwiczenia może prowadzić do bólu lub urazu. Dlatego należy powoli i ostrożnie zwiększać ilość powtórzeń i siłę nacisku.

 • Kto powinnien używać PROHANDS ? 

- dla osób aktywnych, uprawiających sport,  a w szczególności: tenis, piłka nożna, sztuki wojenne, baseball, fitness, wspinaczka kręgle, golf koszykówka, joga, wędkarstwo,

- dla osób pracujących przy komputerze - pomaga odstersować się, jest korzystny, aby zwiększyć przepływ krwi do rąk, i odpężyć te mięśnie i ścięgna, które naciskają na klawisze i przyciski. Powtarzające się urazy, stres są często spowodowane przez wykonywanie zadań w ograniczonym ruchu w długich odstępach czasu, bez przerw i odpoczynku. Prohands pomaga w rozluźnieniu i zrelaksowaniu ręki, poprawia krążenie krwi, a także podnosi poziom endorfiny, co poprzawia humor i nastrój.

- dla osób grających na  instrumentach - m.in. gitarze, pianinie, fortepianie, keyboard, perkusji, klasycznych instrumentach strunowych, insrtumentach blaszanych i dętych.

 

Opór średni polecany jest dla osób, które chcą wzmocnić swoje dłonie przy wykonywaniu więcej powtórzeń przy mniejszym oporze - 3KG NA PALEC.
Cechy:

 • ćwiczenia z Prohands Via umożliwiają izolację i wzmacnianie ,każdego palca z osobna,
 • zwiększa siłę, wytrzymałość, koordynację palców, dłoni, przedramienia,
 • idealny dla poprawy zręczności, zdrowia i siły rąk,
 • lekki, łatwy w użyciu, można zabrać go wszędzie ze sobą,
 • posiada bardziej zaokrąglony, łagodny wygląd oraz szerszy rozstaw przycisków, co przyczynia się do gładkiej pracy urządzenia i wzmocnienia palców.
 • pomaga się odstresować,
 • pasuje zarówno na prawą, jak i na lewą rękę.
Dostępny jest w 2 poziomach oporu:

 • słaby / lekki - kolor żółty - 2kg na palec,
 • opór słaby - kolor żólty zalecany dla:

  - dzieci powyżej 12 roku życia,
  - seniorów,
  - osób które chcą odzyskać zmniejszoną sprawność palców, dłoni i barków.

 • średni - kolor niebieski - 3kg na palec. Opór średni polecany jest dla osób, które chcą wzmocnić swoje dłonie przy wykonywaniu więcej powtórzeń przy mniejszym oporze.

Wymiary:
- szerokość - 9cm
- wysokość - 7cm 
- grubość - 2 cm
kolor NIEBIESKI

Oferujemy Państwu szeroki wybór przyrządów do ćwiczeń ręki (zarówno dla dzieci, starszych, osób, które chcą wzmocnić i usprawnić swoje palce i ręce, a także dla zawodowców):
- PROHANDS VIA (dzieci, osobe starsze, po urazach)
- GRIPMASTER (szeroka gama wyrobów o różnym poziomie oporu)
- PROHANDS PRO (zawodowcy)


Przykładowe ćwiczenia:

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą produktów służących do ćwiczeń, rehabilitacji ręki, dłoni i palców.