Prześcieradło nieprzemakalne 90x200cm z gumkami

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 58,00 zł

Prześcieradło nieprzemakalne 90x200cm z gumkami zabezpiecza materac przed zalaniem i zabrudzeniem, niska cena i wysoka jakość, zapraszamy!

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Prześcieradło nieprzemakalne 90x200cm z gumkami jest niezawodne!

Posiada atest PZH , który zaświadcza, że produkt ten jest bezpieczny dla zdrowia ludzi oraz środowiska. Ponadto prześcieradło nieprzemakalne 90x200cm z gumkami jest wpisane do rejestru wyrobów medycznych, posiada znak CE i jest produkowane w Polsce. Główną zaletą tego produktu jest nieprzemakalność, to znaczy, że po rozlaniu płynów na prześcieradło, materiał nie przesiąka. Wyrób ten zabezpiecza materac, kanapę, łóżko na którym leży. Cztery gumki wszyte na rogach zapobiegają przesuwaniu się produktu podczas użytkowania. Wyrób ten pełni funkcję ochronną przed zabrudzeniem, zamoczeniem, zniszczeniem. Chroni materac przed przenikaniem bakterii i wirusów. Prześcieradło nieprzemakalne 90x200cm z gumkami jest bardzo przyjemne, miękkie, delikatne dla skóry. Polecane dla dzieci, osób starszych i alergików. Wyrób ten zapewnia zdrowy i spokojny sen dla całej rodziny. Sprawia, że łóżko jest czyste, pachnące i świeże. Umożliwia także cyrkulację powietrza, nie zatrzymuje go jak inne tkaniny, materiał cały czas oddycha, a dodatkowo jest wodoszczelny.

 

Prześcieradło nieprzemakalne 90x200cm z gumkami jest oddychające!

Spokojna i przespana noc to marzenie wielu osób. Możesz je teraz spełnić, śpiąc na prześcieradle nieprzemakalnym 90x200cm z gumkami! To rodzaj tkaniny sprawia, że wyrób ten jest taki wyjątkowy! Wysokiej jakości dzianina bawełniano - poliestrowa z jednej strony oraz wodoodporna membrana z drugiej – to duet, który zapewnia komfortowy sen, cichy bez szeleszczenia - podczas zmieniania pozycji ciała. Opisana tkanina nie powoduje alergii, uczuleń i jest trudnopalna. Paroprzepuszczalność tkaniny zapobiega poceniu się skóry.  Bogata gama kolorystyczna, umożliwia dopasowanie produktu do pościeli, czy wystroju wnętrza. Dostępne kolory to biały, żółty, różowy, niebieski i zielony. Jest to wyrób wielokrotnego użytku, praktyczny, przyjemny w użytkowaniu i można go prać w temperaturze 60 stopni. W naszej ofercie dostępne są tylko wysokiej jakości prześcieradła i podkłady w różnych rozmiarach i opcjach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wypróbowania skutecznych i sprawdzonych wyrobów.