Skarpety gorczycowe para

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 59,90 zł

Zapraszamy do zakupów wyrobów gorczycowych od producenta. Wysoka jakość i niska cena naszych produktów to atuty jakie nas wyróżniają spośród konkurencji.

Niezawodne i sprawdzone skarpety gorczycowe na ból!

Reumatyzm, artretyzm, bóle zwyrodnieniowe i stawów kończyn dolnych nie są już takie straszne ze skarpetami gorczycowymi. Rozgrzewają i rozluźniają obolałe stopy, kostki, stawy skokowe i nogi. Są skuteczne w bólach mięśniowych, pourazowych i zimnych stopach. Często są stosowane w medycynie naturalnej, rehabilitacji, a także profilaktycznie. Łagodzą objawy bólowe, są wyrobem w 100% naturalnym, polskim i wpisane są do rejestru wyrobów medycznych. Produkt jest wypełniony gorczycą białą pochodzącą z ostatnich zbiorów. Użyta gorczyca jest biała, oczyszczona i wyselekcjonowana. Później została poddana procesowi suszenia. Skarpety gorczycowe posiadają liczne przeszycia, wykonano je mocnymi, wytrzymałymi nićmi w celu - zapobiegania przesuwaniu się gorczycy podczas użytkowania, noszenia. Do produkcji użyto materiał - płótno bawełniane o gęstym splocie, co podnosi wytrzymałość produktu. Wyrób jest nowy cechuje go staranne wykończenie i dbałość o detale. Rozmiar jest uniwersalny, pasuje zarówno na kończyny dolne kobiety, jak i mężczyzny. Regulacja odbywa się za pomocą rzepów i gumek. Kolorystyka jest różna w zależności od posiadanego aktualnie płótna bawełnianego w magazynie.

 

Skarpety gorczycowe na prawą i lewą nogę w zestawie!

Skarpety gorczycowe nie nadają się do chodzenia. Zakłada się je w pozycji siedzącej lub leżącej. Posiadają datę produkcji i termin ważności. Nie należy dopuścić do ich zalania, czy zawilgocenia. Po upływie terminu ważności należy wymienić je na nowe. Skład skarpet gorczycowych - skład naturalny: gorczyca biała pochodząca z tegorocznych zbiorów, bawełna - płótno o gęstym splocie. Zastosowanie Skarpet gorczycowych środek przeciwdziałający bólom reumatycznym i zwyrodnieniowym nóg, kostek, stawów skokowych, palców u stóp i stóp. Jak używać Skarpet gorczycowych? - należy nosić ok. 3-4 godz. dziennie lub zakładać na noc. Wypróbuj niezwykłą moc działania skarpet gorczycowych! Wybierz produkty gorczycowe z naszej oferty są skuteczne, naturalne i długo działają, bo gorczyca biała jest świeża. Zapraszamy zespół Zdrowapolka.pl