Żel chłodzący do ciała ujędrnia i kształtuje sylwetkę

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 59,00 zł
  • Niedostępny

Żel chłodzący do ciała ujędrnia i kształtuje sylwetkę ma szerokie zastosowanie w profesjonalnej pielęgnacji ciała, zapraszamy duży wybór kosmetyków !

Żel chłodzący do ciała ujędrnia sylwetkę!

Preparat w formie żelu, który ujędrnia ciało. Żel chłodzący do ciała ma konsystencję gładką, jednolitą o przyjemnym zapachu. Bardzo dobrze się rozprowadza na skórze i wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy. Ma intensywny efekt chłodzący, który jest pożądany szczególnie po treningach, latem oraz do masażu. Kształtuje sylwetkę, ujędrnia ciało i przeznaczony jest do zabiegów pielęgnacyjnych. Do jakiej skóry można stosować ten produkt? Prezentowany kosmetyk może być używany do skóry w stanie zapalnym, mieszanej, wrażliwej i atopowej. Żel chłodzący do ciała zawiera ekstrakt ze śródziemnomorskiej oliwki, koncentrat mentolu i kamfory, koncentrat z kasztanowca, cytrynę i olejek miętowy. Działa przeciwzapalnie. Chłodzące składniki żelu obniżają temperaturę skóry działając przeciwbólowo i kojąco.  Żel jest bardzo skuteczny w walce z nadwyrężeniem mięśni i problemami reumatycznymi. Hydrożel jest szybko absorbowany przez skórę w związku z czym może być stosowany w profesjonalnej pielęgnacji (masaże, okłady, sauna, zabiegi z użyciem fal ultradźwiękowych oraz do zabiegów kształtujących sylwetkę).

 

Żel chłodzący do ciała ma wygodny w u życiu aplikator!

Żel chłodzący do ciała jest o pojemności 500ml. Duże opakowanie za niską cenę, produkt jest bardzo wydajny. Pojemnik jest z pompką, co ułatwia nakładanie produktu. Aplikacja żelu chłodzącego do ciała właśnie w ten sposób umożliwia zachowanie higieny, bezpieczeństwa oraz nie przenosi różnych bakterii.

Chłodzący żel do ciała do zabiegów pielęgnacyjnych Asd004