Żeń - Szeń Ginseng 500 z miodem ampułki 10x10ml

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 37,90 zł

031asd

 

Żeń - Szeń Ginseng 500 z miodem

ampułki 10x10ml

suplement diety

 

Nie bez powodu korzeń Żeń-szenia – głównego składnika suplementu Ginseng 500 – znany jest pod nazwą „korzeń życia”. Ma on dobroczynny wpływ na cały organizm ludzki, stymulując poprawę jego ogólnego stanu. Do jego zalet można zaliczyć zwiększenie sprawności intelektualnej, koncentracji (co jest szczególne ważne w przypadku pracowników umysłowych i np. studentów) i witalności – głównie u osób starszych. Zawarte w nim substancje czynne – saponiny lub inaczej mówiąc ginsenozydy, przyczyniają się do zwiększenia odporności na stres oraz pomagają w problemach zdrowotnych wynikających z osłabienia organizmu i braku łaknienia.

Ginseng 500 zawiera także miód , który posiada wiele właściwości odżywczych i przeciwbakteryjnych, a ponadto jest wyjątkowo łatwo przyswajalny. Znajduje zastosowanie przede wszystkim w leczeniu zaburzeń czynności układów: trawiennego i nerwowego oraz w sytuacji ogólnego wycieńczenia organizmu.

 

Suplement diety Ginsend 500 Żeń-szeń & Miód to produkt przeznaczony przede wszystkim dla osób szczególnie narażonych na wzmożony wysiłek intelektualny bądź fizyczny oraz w czasie rekonwalescencji po odbytej chorobie.

Dawkowanie: jeden razy dziennie jedna fiolka preparatu – wstrząsnąć i zmieszać z niewielką ilością wody (np. 1:1). Najlepiej zażywać przed pierwszym posiłkiem.

Preparat jest suplementem diety, dlatego nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Ginseng 500
10 fiolek x 10 ml
Wyprodukowano w Chinach

 

Skład

1 fiolka 10 ml / porcja dzienna

Miód (Honey)

2500 mg

Panax Ginseng – sproszkowany korzeń żeńszenia

500 mg

Woda oczyszczona do 10 ml.

 

 

 

 

Jakie są przeciwwskazania do stosowania produktu?

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik)  zróżnicowanej diety.

Pamiętaj, że zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu.

 

Jak przechowywać produkt?

Warunki przechowywania: przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze nie przekraczającej 25ºC, w suchym miejscu. Suplementy diety należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.