API AKTIV Pyłek kwiatowy 90 tabl

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: BARTPOL
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 23,90 zł
  • Niedostępny

Pyłek kwiatowy

 API AKTIV Pyłek kwiatowy  90 tabl

SUPLEMENT DIETY

 

Jak stosować pyłek kwiatowy? 

 2-3 razy dziennie, 1 do 2 tabletek. Stosować od 2 tygodni do 3 miesięcy. Po dwutygodniowej przerwie kurację można powtórzyć.

 

Jaki jest skład pyłku kwiatowego w tabletkach?

Skład: pyłek kwiatowy pszczeli, mielony.

pyłek kwiatowy 87 % – substancja czynna, dwutlenek krzemu - nośnik.

Zawartość: 90 tabletek

 

Jakie są przeciwwskazania do stosowania pyłku kwiatowego?

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik)  zróżnicowanej diety.

Pamiętaj, że zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu.

Osoby uczulone na produkty pszczele oraz osoby,u których występują objawy reakcji alergicznej na pyłki roślin (pyłkowica)- nie powinny stosować. Produktu nie zaleca się kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym.

Produkt przeznaczony dla osób powyżej 6 roku życia.

 

Jak przechowywać pyłek kwiatowy w tabletkach?

Warunki przechowywania: przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze nie przekraczającej 25ºC, w suchym miejscu. Suplementy diety należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Dlaczego warto wybrać produkty firmy Bartpol ?

 

- firma rodzinna

- działa od 1989 roku

- założoną przez pszczelarzy z zawodu i z zamiłowania.

- specjalizuje się w produkcji farmaceutyków, suplementów diety, kosmetyków na bazie propolisu, pyłku kwiatowego, mleczka pszczelego i miodu.

- dba o najwyższą jakość produktów

- prowadzone są badania zarówno we własnym  laboratorium jak i w laboratoriach zewnętrznych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Instytucie Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich w Poznaniu oraz w laboratoriach Centrum Kosmetyków w Warszawie.

 

Co zapewnia najwyższą jakość produktów?

- wdrożony przez firmę: System Zarządzania  Bezpieczeństwem Żywności ISO 22 000. - produkty nie zawierają sztucznych barwników i konserwantów.

- surowiec pozyskiwany jest od polskich pszczelarzy, którzy przeszli proces kwalifikacyjny. Firma Bartpol przykłada szczególną wagę do kwalifikacji surowca, aby otrzymać produkt o najwyższej jakości i najlepszych parametrach.

 

Wybierając polskie produkty wspieramy polską gospodarkę.