Ashwagandha w proszku - ekstrakt 85g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ASD012
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 49,50 zł
  • Niedostępny

Dla sportowców i ludzi nauki Ashwagandha w proszku - ekstrakt 85g , duży wybór suplementów diety dostępny na Zdrowapolka.pl zapraszamy!

suplement diety
pojemność 85g ekstraktu
postać - proszek
 
Kojące ziele na skołatane nerwy.
 
 
Odmłodzenie wszystkich komórek ciała.
 
 
Doskonała dla sportowców i ludzi nauki.
 
Ashagandha jest świetnym pożywieniem dla osób uprawiających sport wyczynowo lub dla własnej satysfakcji. Dodaje energii i podnosi wytrzymałość ciała, nawet przy największym wysiłku. Ponieważ poprawia pamięć oraz sprawność umysłową jest idealna dla osób uczących się lub spędzających dużo czasu na pracy umysłowej. 
 
Ashwagandha w Indiach stosowana jest głównie jako roślina o działaniu uspokajającym i dodającym witalności. Jednak jej naturalne działanie obejmuje również podniesienie sprawności seksualnej, wzmocnienie układu immunologicznego oraz regulowanie hormonów i niwelowanie dolegliwości choroby reumatycznej.

Skład: ekstrakt z ashwagandhy
 
Zawartość opakowania: 850g ekstraktu ashwaghandy w proszku
 
 

 

Jakie są przeciwwskazania do stosowania produktu?

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik)  zróżnicowanej diety.

Pamiętaj, że zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu.

 

Jak przechowywać produkt?

Warunki przechowywania: przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze nie przekraczającej 25ºC, w suchym miejscu. Suplementy diety należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

asd012 

UWAGA: Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym i przeciwpadaczkowym. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących.

.