Mleczko pszczele w miodzie 400g

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 73,00 zł
  • Niedostępny

Mleczko pszczele w miodzie 400g sposobem na przechowywanie mleczka, z zachowaniem jego wartości odżywczych, jest zmieszanie go z miodem.

Mleczko pszczele w miodzie

masa netto 400g

suplement diety

 

Mleczko pszczele zawiera witaminy:

 A, B, C, D, E, H, K, P,
minerały: wapń, miedź, żelazo, fosfor, potas, selen,
oraz 10-HDA (kwas hydroksydekanowy), który chroni organizm
przed patogenami (bakterie, grzyby, wirusy) i pomaga je eliminować.

 

Najpopularniejszym sposobem na przechowywanie mleczka, z zachowaniem jego wartości odżywczych, jest zmieszanie go z miodem. Ponieważ mleczko stanowi 5% takiej mieszanki, smak samego mleczka jest ledwo wyczuwalny.

Jak przygotowywany jest kremowany miód z mleczkiem pszczelim?   

Świeżo odwirowany miód przepuszczany jest przez delikatny filtr. Jeżeli miód był zebrany wcześniej, jest on najpierw rozpuszczany w temperaturze 45°C. Następnie mieszanka miodów (miód akacjowy i słonecznikowy) jest wlewana do maszyny mieszającej. Następnie dodawany jest kremowany miód z rzepaku  (w ilości 10-20%). Na końcu dodawane jest mleczko pszczele. Całość jest mieszana w chłodni od 5 do 6 dni, w stałej temperaturze 14°C. W tym czasie miód ulega naturalnej krystalizacji, powstające kryształki miodu ulegają rozciągnięciu w czasie mieszania, i w ten oto sposób otrzymujemy „aksamitną” spójność produktu. Na koniec całość zamykana jest w słoiczku. Pod wpływem kremowania, mleczko nie wypływa na powierzchnie słoiczka.

Podawać codziennie 2 razy po 1 łyżeczce, tzn. 2 razy po około 10 gram produktu, w ten sposób ilość samego mleczka będzie wynosić 2 razy po 0,5 gram. Można zwiększyć porcje do 2 razy po 2 łyżeczki, czyli 2 razy po 1 gram mleczka.

Produkt należy chronić przed światłem i wilgocią, może być przechowywany w temperaturze pokojowej. Jeżeli przechowywany w lodówce, może utrzymać pełne wartości odżywcze nawet do 1 roku. Produkt zawiera wyłącznie składniki naturalne.

Produkt nie wymaga transportowania w opakowaniu chłodzącym.

041asd