Ochrona komórek przez silne antyutleniacze TocoProtect 250ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Dr. Jacob's
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 52,00 zł
  • Niedostępny

TocoProtect

Polifenole i witamina E

250 ml - 25 porcji

TocoProtect to naturalna ochrona komórek przez silne antyutleniacze: witaminy z grupy E i polifenole z oliwek. Składniki te chronią komórki przed niszczącym działaniem wolnych rodników tlenowych (stres oksydacyjny). Witamina E dodatkowo wspomaga prawidłowe podziały komórek.

Dzięki użyciu oliwy z oliwek, dieta śródziemnomorska jest bardzo bogata w polifenole i witaminę E, w tym tokoferole. Jednakże, w przemysłowej produkcji oliwa tłoczona jest na gorąco a następnie rafinowana. To powoduje znaczne wyjałowienie jej z wartościowych składników. Oliwa tłoczona na zimno utrzymuje dużą ilość korzystnych dla zdrowia składników oraz wszystkie swoje właściwości zdrowotne, charakterystyczny kolor i smak. TocoProtect zawiera harmonijne połączenie smaku wysokiej jakości oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia na zimno i oleju z pestek dyni. To doskonałe połączenie zdrowia i przyjemności.

Oliwa z oliwek oraz olej z pestek dyni użyte w TocoProtect wytwarzane są w szczególniedelikatny sposób tak, aby zachowały maksymalną ilość wartościowych składników.Dodatkowo TocoProtect zawiera standaryzowany ekstrakt z oliwek, w celu zapewnienia stałej ilości polifenoli.

Zestaw naturalnych witamin z grupy E

Do witamin z grupy E należy jej osiem różnych form – cztery rodzaje tokoferoli i cztery rodzaje tokotrienoli. TocoProtect zawiera mieszaninę naturalnych form witaminy E: alfa-tokoferol, około 50% gamma-tokoferolu oraz tokotrienole.


10 ml TocoProtect zawiera:

– aż 115 mg naturalnych tokoferoli (z czego około 50% to gamma-tokoferol) i tokotrienoli,
– 36 mg równoważników witaminy E, które pomagają chronić komórki przed stresem oksydacyjnym,
– 2,5 mg hydroksytyrozolu – polifenol z oliwy, który przyczynia się do ochrony lipidów we krwi przed stresem oksydacyjnym.

Sposób użycia:

Spożywaj codziennie 10-20 ml TocoProtect. Dodawaj go do sałatek, koktajli warzywnych lub do polewania gotowych potraw (kasze, pierogi, itp.). Nie polewaj potraw bardzo gorących – powinny być w temperaturze, w jakiej
możesz je już spożyć.

Składniki: oliwa z oliwek (90%), olej z pestek dyni (8,5%), ekstrakt bogaty w tokoferol, tokotrienol, ekstrakt tokoferolu (0,3%) (Tocomin®), ekstrakt z oliwek.

Zawiera śladowe ilości węglowodanów, cukrów, białka oraz soli.

 

tocoprotect