Opaska gorczycowa na bark naturalny wyrób

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 36,00 zł

Opaska gorczycowa na bark jest wyrobem naturalnym i polskim, posiada regulację, łatwo go dopasować do każdej sylwetki, zapraszamy!

Opaska gorczycowa na bark wypełniona jest gorczycą białą.

Masz problemy z bólami barku związanymi ze stawami, reumatyzmem, czy zwyrodnieniami? A może doskwierają Ci bóle pourazowe, mięśniowe lub nerwobóle? Wypróbuj opaskę gorczycową na bark. Do produkcji tego wyrobu używane są tylko najwyższej jakości materiały – płótno bawełniane i gorczyca biała. Jest to wyrób polski. Gorczyca biała przed procesem produkcyjnym została odpowiednio przygotowana. Nasiona zostały wyselekcjonowane, oczyszczone z zanieczyszczeń i pyłów oraz starannie wysuszone. Dbając o najwyższe standardy, gorczyca biała pochodzi z ostatnich zbiorów. Zapewnia to długi termin działania produktu. Płótno bawełniane użyte do produkcji jest grube i posiada gęsty splot. Opaskę gorczycową na bark można stosować zarówno na prawą i lewę rękę, rozmiar jest uniwersalny. Regulacja produktu odbywa się poprzez odpowiednie paski oraz gumki z zapięciem na rzep. Zakładanie wyrobu jest proste i nie sprawia kłopotów, można to zrobić samodzielnie. Wyrób nie jest bardzo duży i można go nosić wykonując inne prace, nie zsuwa się podczas użytkowania i jest wygodny. Ponadto posiada liczne przeszycia, które wykonane są mocnymi nićmi, w celu zapobiegania przesuwaniu się gorczycy białej podczas użytkowania. 

 

Opaska gorczycowa na bark jest wyrobem naturalnym!

Produkt pakowany jest pojedynczo. Opaska gorczycowa na bark posiada numer serii, datę ważności trwałości wyrobu, co wyróżnia nas spośród konkurencji. Naszym klientom proponujemy tylko sprawdzone i wysokiej jakości opaski z gorczycy białej na bark w niskiej cenie. Podczas użytkowania produktu klient musi zwrócić uwagę na to, aby nie dopuścić do zawilgocenia, nie prać, zalecane jest wietrzenie. Jest to naturalny produkt. W ofercie sklepu Zdrowapolka.pl są dostępne różne modele pasów, zachęcamy do zapoznania się z ofertą. W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszymi konsultantami.

Zespół Zdrowapolka.pl