Opaska gorczycowa na bark medyczny wyrób

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 26,00 zł

Opaska gorczycowa na bark jest wyrobem naturalnym i polskim, posiada regulację, łatwo go dopasować do każdej sylwetki, zapraszamy!

Opaska gorczycowa na bark to recepta na bóle!

Masz problemy z bólami barku związanymi ze stawami, reumatyzmem, czy zwyrodnieniami? A może doskwierają Ci bóle pourazowe, mięśniowe lub nerwobóle? To właśnie opaska gorczycowa na bark, pomoże Tobie uporać się z tymi problemami. Do produkcji tego wyrobu używane są tylko najwyższej jakości materiały – płótno bawełniane i gorczyca biała. Jest to wyrób medyczny. Gorczyca biała przed procesem produkcyjnym musi zostać odpowiednio przygotowana. Nasiona zostały wyselekcjonowane, oczyszczone z zanieczyszczeń i pyłów oraz starannie wysuszone. Dbając o najwyższe standardy, gorczyca biała pochodzi z ostatnich zbiorów. Zapewnia to długi termin działania produktu. Płótno bawełniane użyte do produkcji jest grube i posiada gęsty splot. Opaskę gorczycową na bark można stosować zarówno na prawą i lewę rękę, rozmiar jest uniwersalny. Regulacja produktu odbywa się poprzez odpowiednie paski oraz gumki z zapięciem na rzep. Zakładanie wyrobu jest proste i nie sprawia kłopotów, można to zrobić samodzielnie. Wyrób nie jest bardzo duży i można go nosić wykonując inne prace, nie zsuwa się podczas użytkowania i jest wygodny. Ponadto posiada liczne przeszycia, które wykonane są mocnymi nićmi, w celu zapobiegania przesuwaniu się gorczycy białej podczas użytkowania. Wyrób medyczny cechuje staranne wykonanie i dbałość o szczegóły oraz niska cena.

 

Opaska gorczycowa na bark jest wyrobem medycznym!

Produkt pakowany jest pojedynczo w zaplombowane opakowanie. Opaska gorczycowa na bark posiada numer serii, datę ważności trwałości wyrobu, co wyróżnia nas spośród konkurencji. Naszym klientom proponujemy tylko sprawdzone i wysokiej jakości opaski z gorczycy białej na bark w niskiej cenie. Podczas użytkowania produktu klient musi zwrócić uwagę na to, aby nie dopuścić do zawilgocenia, nie prać, zalecane jest wietrzenie. Jest to naturalny produkt. W ofercie sklepu Zdrowapolka.pl są dostępne różne modele pasów, zachęcamy do zapoznania się z ofertą. W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszymi konsultantami.

Zespół Zdrowapolka.pl