Opaska gorczycowa na nadgarstek medyczny produkt

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 25,00 zł

Opaska gorczycowa na nadgarstek medyczny produkt na bóle reumatyczne i stawów, posiada regulację umożliwiającą dopasowanie do budowy ręki, zapraszamy!

Opaska gorczycowa na nadgarstek to sposób na doskwierające bóle!

Walczysz z bólami nadgarstków, nie możesz ruszać ręką lub jej zginać? Ten produkt jest właśnie dla Ciebie! To właśnie opaska gorczycowa na nadgarstek przyniesie ulgę, rozluźni mięśnie, rozgrzeje obolałe miejsce i pomoże Tobie uporać się z tym problemem. Ponadto niezawodna jest także w bólach reumatycznych, stawów, pourazowych. Można ją nosić zarówno na prawą i lewę rękę, jest w rozmiarze uniwersalnym, a regulacja odbywa się za pomocą rzepów. Zakłada się ją bardzo prosto i dopasowuje w nieskomplikowany sposób. Wysoka jakość wykonania wyrobu oraz niska cena sprawia, że produkt ten chętnie jest kupowany w parach zarówno na prawą i lewą rękę. Opaski gorczycowe na nadgarstki są w 100% naturalne, szyte ręcznie. Wykonane z wysokiej jakości materiałów i starannie wybrane w procesie selekcji. Gorczyca biała, która stanowi wypełnienie opaski pochodzi z ostatnich zbiorów, jest dokładnie oczyszczona z zanieczyszczeń i pyłów. Później poddana jest procesowi suszenia i selekcji, ponieważ tylko ziarna o odpowiedniej wielkości zostają użyte do produkcji. Bawełna o grubym i gęstym splocie umożliwia długotrwałe noszenie wyrobu.

 

Doskwierają Ci bóle nadgarstka, używaj opaski gorczycowej!

Długotrwały okres działania opaski gorczycowej na nadgarstek gwarantuje okres trwałości, który znajduje się na opakowaniu, razem z datą produkcji, serią. Jakość produktu potwierdza to, że jest to wyrób medyczny. Gorczyca biała znana jest już od wielu lat, stosowana była przez starożytnych Sumerów. Wspiera procesy leczenia, a jej główną zaletą jest to, że jest 100% naturalna, nie uczula i stosuje się ją zewnętrznie. Zatem nie obciąża wątroby, żołądka czy układu pokarmowego. Nasiona gorczycy wytwarzają silne pole biologiczne, które jest podobne do biopola człowieka. Podczas stanów chorobowych uzupełnia jego braki i przyczynia się do produkcji zdrowych komórek, co pomaga w procesach zdrowienia organizmu. Dlatego też działanie wyrobów gorczycowych ma takie szerokie spektrum działania na nasze ciało i chętnie jest wybierane dla wzmocnienia efektów leczenia.


Wymiary wymiary opaski gorczycowej na nadgarstek są uniwersalne!

Opaska gorczycowa na nadgarstek pasuje swoim rozmiarem zarówno na dłonie męskie, jak i damskie. Regulacja umożliwia dokładne dopasowanie opaski do nadgarstka. Wymiary tego modelu są następujące długość 22cm, szerokość 7cm, kolorystyka produktu jest różna, wysyłamy w takiej barwie jaka jest aktualnie dostępna w magazynie. Podana cena za 1 sztukę opaski gorczycowej, rozmiar uniwersalny, pasuje zarówno na damską i męską rękę. Regulacja za pomocą gumy i rzepów. Oferujemy różnorodne wzory i rozmiary opasek gorczycowych, zapraszamy.

Zespół Zdrowapolka.pl