Opaska gorczycowa na nadgarstek naturalny produkt

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 29,99 zł

Zapraszamy do zakupów wyrobów gorczycowych od producenta. Wysoka jakość i niska cena naszych produktów to atuty jakie nas wyróżniają spośród konkurencji.

Opaska gorczycowa na nadgarstek wypełniona jest gorczycą białą!

Walczysz z bólami nadgarstków, nie możesz ruszać ręką lub jej zginać? Ten produkt jest właśnie dla Ciebie! To właśnie opaska gorczycowa na nadgarstek rozluźni mięśnie, rozgrzeje obolałe miejsce i pomoże Tobie uporać się z tym problemem. Ponadto niezawodna jest także w bólach reumatycznych, stawów, pourazowych. Można ją nosić zarówno na prawą i lewę rękę, jest w rozmiarze uniwersalnym, a regulacja odbywa się za pomocą rzepów. Zakłada się ją bardzo prosto i dopasowuje w nieskomplikowany sposób. Wysoka jakość wykonania wyrobu oraz niska cena sprawia, że produkt ten chętnie jest kupowany w parach zarówno na prawą i lewą rękę. Opaski gorczycowe na nadgarstki są w 100% naturalne, szyte ręcznie. Wykonane z wysokiej jakości materiałów i starannie wybrane w procesie selekcji. Gorczyca biała, która stanowi wypełnienie opaski pochodzi z ostatnich zbiorów, jest dokładnie oczyszczona z zanieczyszczeń i pyłów. Później poddana jest procesowi suszenia i selekcji, ponieważ tylko ziarna o odpowiedniej wielkości zostają użyte do produkcji. Bawełna o grubym i gęstym splocie umożliwia długotrwałe noszenie wyrobu.

 

Doskwierają Ci bóle nadgarstka, używaj opaski gorczycowej!

Długotrwały okres działania opaski gorczycowej na nadgarstek (jest to wyrób polski) gwarantuje okres trwałości, który znajduje się na opakowaniu, razem z datą produkcji, serią. Jakość produktu potwierdza to, że jest to wyrób medyczny. Gorczyca biała znana jest już od wielu lat, stosowana była przez starożytnych Sumerów. Wspiera procesy leczenia, a jej główną zaletą jest to, że jest 100% naturalna, nie uczula i stosuje się ją zewnętrznie. Zatem nie obciąża wątroby, żołądka czy układu pokarmowego. Nasiona gorczycy wytwarzają silne pole biologiczne, które jest podobne do biopola człowieka. Podczas stanów chorobowych uzupełnia jego braki i przyczynia się do produkcji zdrowych komórek, co pomaga w procesach zdrowienia organizmu. Dlatego też działanie wyrobów gorczycowych ma takie szerokie spektrum działania na nasze ciało i chętnie jest wybierane dla wzmocnienia efektów leczenia.


Wymiary wymiary opaski gorczycowej na nadgarstek są uniwersalne!

Opaska gorczycowa na nadgarstek pasuje swoim rozmiarem zarówno na dłonie męskie, jak i damskie. Regulacja umożliwia dokładne dopasowanie opaski do nadgarstka. Wymiary tego modelu są następujące długość 22cm, szerokość 14cm, kolorystyka produktu jest różna, wysyłamy w takiej barwie jaka jest aktualnie dostępna w magazynie. Podana cena za 1 sztukę opaski gorczycowej, rozmiar uniwersalny, pasuje zarówno na damską i męską rękę. Regulacja za pomocą gumy i rzepów. Oferujemy różnorodne wzory i rozmiary opasek gorczycowych, zapraszamy.

Zespół Zdrowapolka.pl