Opaska gorczycowa na zatoki, opaska z gorczycy

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 35,00 zł

Opaska gorczycowa na zatoki, opaska z gorczycy jest wyrobem naturalnym, do produkcji użyto gorczycę z ostatnich zbiorów. Duży wybór produktów z gorczycą i gryką.

Gorczyca na zatoki to antidotum na bóle migrenowe i głowy!

Bóle zatok, migrenowe, czy głowy doskwierają Ci w ciągu dnia i nocy. Już nie wiesz sam, co z tym zrobić? Jak długo można łykać lekarstwa przeciwbólowe? Pomoże Ci - opaska gorczycowa na zatoki! Ma działanie rozgrzewające, rozluźniające, przeciwbólowe. Pomaga przy zapaleniach uszu, bólach pourazowych, czy nerwobólach. Ponadto jest ona również naturalnym regeneratorem sił życiowych. Wspomaga w zmniejszaniu zmęczenia, poprawia samopoczucie, likwiduje bezsenność, reguluje działanie układu nerwowego. Opaski gorczycowe na zatoki pomagają w uśmierzaniu bólu już istniejącego. Można je stosować profilaktycznie, szczególnie jesienią, zimą i wiosną. Są alternatywą do czapek, które najczęściej noszone są w okresie zimowym. Gorczyca biała stanowiąca wypełnienie produktu, wydziela olejki eteryczne, które działają leczniczo i rozgrzewająco. Gorczyca na zatoki działa już po niedługim czasie, jako okład termiczny i powoduje uśmierzanie bólu. Działanie jest bezpieczne, zewnętrzne, bezinwazyjne i w 100% naturalne. Nie obciąża narządów wewnętrznych, np. wątroby, czy żołądka - co występuje w przypadku przyjmowania preparatów doustnie.

 

Gorczyca na zatoki jest w 100% naturalna i bez środków chemicznych!

Opaski gorczycowe na zatoki są bardzo komfortowe w użytkowaniu, są to wyroby medyczne. Po ich założeniu można wykonywać inne czynności, zarówno w domu jak i na dworze. Nie są ciężkie, ponieważ gorczyca biała stanowi wypełnienie w formie poduszeczki wszytej w opaskę. W miarę potrzeby opaskę można wyprać, wyjmując woreczek z gorczycą. Należy pamiętać, że gorczycy białej nie można prać, zamaczać w wodzie. Musi być sucha. Jest to produkt do indywidualnego stosowania, wykonany ręcznie z wysokiej jakości materiałów. Gorczyca na zatoki przed procesem produkcyjnym została w specjalny sposób przygotowana. Najpierw podlegała dokładnemu czyszczeniu, aby usunąć wszelkiego rodzaju pyły oraz zanieczyszczenia. Następnie nasiona zostały wyselekcjonowane i poddane procesowi suszenia. Opaska gorczycowa na zatoki nie zsuwa się podczas noszenia, jest niewielkich rozmiarów i można ją wszędzie ze sobą zabrać. Rozmiar jest uniwersalny, a podczas zakładania materiał z którego jest wykonany produkt, rozciąga się i układa do kształtu anatomicznego głowy.

 

Gorczyca na zatoki jest także w innych wyrobach, niż opaska gorczycowa!

Klienci, którzy mają bóle głowy, zatok, migrenowe chętnie kupują także inne wyroby gorczycowe takie jak poduszki, czy materace gorczycowe. Aby także w czasie snu korzystać z dobroczynnego działania gorczycy białej. A podczas sezonu jesiennego i zimowego, chętnie kupują również czapki gorczycowe. Przeciwwskazaniem do noszenia tych wyrobów jest nieustabilizowane lub podwyższone ciśnienie. Wyroby gorczycowe z naszej oferty są najwyższej jakości w bardzo niskich cenach. Biorąc pod uwagę fakt, iż gorczyca na zatoki działa około 1,5 roku, koszt terapii jest bardzo niski. Proponujemy również inne opaski gorczycowe, które różnią się rozmiarami, kolorami, sposobem regulacji i zakładania. Zapraszamy do zapoznania z ofertą naszego sklepu i do kontaktu z naszymi konsultantami.

Zespół Zdrowapolka.pl

m016