Opaska gorczycowa na zatoki, opaska z gorczycy

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest wysyłka do 3 dni
  • szt.
  • 35,00 zł

Zapraszamy do zakupów wyrobów gorczycowych od producenta. Wysoka jakość i niska cena naszych produktów to atuty jakie nas wyróżniają spośród konkurencji.

Gorczyca biała na zatoki to pomoc w bólach migrenowych, głowy i zatok!

Bóle zatok, migrenowe, czy głowy doskwierają Ci w ciągu dnia i nocy. Już nie wiesz sam, co z tym zrobić? Jak długo można łykać lekarstwa przeciwbólowe? Opaska gorczycowa na zatoki - Ma działanie rozgrzewające, rozluźniające, przeciwbólowe. Pomaga przy zapaleniach uszu, bólach pourazowych, czy nerwobólach. Ponadto jest ona również naturalnym regeneratorem sił życiowych. Wspomaga w zmniejszaniu zmęczenia, poprawia samopoczucie, likwiduje bezsenność, reguluje działanie układu nerwowego. Opaski gorczycowe na zatoki pomagają w uśmierzaniu bólu już istniejącego. Można je stosować profilaktycznie, szczególnie jesienią, zimą i wiosną. Są alternatywą do czapek, które najczęściej noszone są w okresie zimowym. Gorczyca biała stanowiąca wypełnienie produktu, wydziela olejki eteryczne, które działają leczniczo i rozgrzewająco. Gorczyca na zatoki działa już po niedługim czasie, jako okład termiczny i powoduje uśmierzanie bólu. Działanie jest bezpieczne, zewnętrzne, bezinwazyjne i w 100% naturalne. Nie obciąża narządów wewnętrznych, np. wątroby, czy żołądka - co występuje w przypadku przyjmowania preparatów doustnie.

 

Gorczyca na zatoki jest w 100% naturalna i bez środków chemicznych!

Opaski gorczycowe na zatoki są bardzo komfortowe w użytkowaniu, są to wyroby medyczne. Po ich założeniu można wykonywać inne czynności, zarówno w domu jak i na dworze. Nie są ciężkie, ponieważ gorczyca biała stanowi wypełnienie w formie poduszeczki wszytej w opaskę. W miarę potrzeby opaskę można wyprać, wyjmując woreczek z gorczycą. Należy pamiętać, że gorczycy białej nie można prać, zamaczać w wodzie. Musi być sucha. Jest to produkt do indywidualnego stosowania, wykonany ręcznie z wysokiej jakości materiałów. Gorczyca na zatoki przed procesem produkcyjnym została w specjalny sposób przygotowana. Najpierw podlegała dokładnemu czyszczeniu, aby usunąć wszelkiego rodzaju pyły oraz zanieczyszczenia. Następnie nasiona zostały wyselekcjonowane i poddane procesowi suszenia. Opaska gorczycowa na zatoki nie zsuwa się podczas noszenia, jest niewielkich rozmiarów i można ją wszędzie ze sobą zabrać. Rozmiar jest uniwersalny, a podczas zakładania materiał z którego jest wykonany produkt, rozciąga się i układa do kształtu anatomicznego głowy.

 

Gorczyca na zatoki jest także w innych wyrobach, niż opaska gorczycowa!

Klienci, którzy mają bóle głowy, zatok, migrenowe chętnie kupują także inne wyroby gorczycowe takie jak poduszki, czy materace gorczycowe. Aby także w czasie snu korzystać z dobroczynnego działania gorczycy białej. A podczas sezonu jesiennego i zimowego, chętnie kupują również czapki gorczycowe. Przeciwwskazaniem do noszenia tych wyrobów jest nieustabilizowane lub podwyższone ciśnienie. Wyroby gorczycowe z naszej oferty są najwyższej jakości w bardzo niskich cenach. Biorąc pod uwagę fakt, iż gorczyca na zatoki działa 2 lata, koszt terapii jest bardzo niski. Proponujemy również inne opaski gorczycowe, które różnią się rozmiarami, kolorami, sposobem regulacji i zakładania. Zapraszamy do zapoznania z ofertą naszego sklepu i do kontaktu z naszymi konsultantami.

Kolory opasek do wyboru: czarna, beżowa, kremowa, granatowa - wystarczy zaznaczyć kolor w okienku pod ceną towaru.

Zespół Zdrowapolka.pl

m016