Pas gorczycowy na czoło, opaska na czoło z gorczycy

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 0
  • szt.
  • 29,00 zł

Zapraszamy do zakupów wyrobów gorczycowych od producenta. Wysoka jakość i niska cena naszych produktów to atuty jakie nas wyróżniają spośród konkurencji.

Zapomnij o bólach głowy, zatok migrenowych z pasem gorczycowym na czoło!

Do produkcji wyrobu użyto starannie wyselekcjonowaną gorczycę białą. Nasiona gorczycy białej pochodzą z ostatnich zbiorów, są świeże. Zostały dokładnie oczyszczone i poddane procesowi suszenia. Działanie wyrobu potwierdza termin ważności produktu. Poszewkę wyrobu stanowi płótno bawełniane o grubym splocie. Rozmiar opaski gorczycowej na głowę jest uniwersalny, wszyta gumka umożliwia regulację, dodatkowo zastosowano do regulacji rzepy. Produkt polski, starannie wykonany. Cena pasa gorczycowego na czoło jest niska, a długi termin ważności wyrobu sprawia, że koszt przeprowadzanej kuracji jest niski. Wykonany jest wysokiej jakości materiałów. Działanie gorczycy białej zostało wielokrotnie potwierdzone, używana jest w medycynie naturalnej i stosowana do walki z bólami migrenowymi, głowy i zatok. Pomaga także w obniżaniu stanów depresyjnych i lękowych. Nasionka tej rośliny wytwarzają promieniowanie, co pozytywnie wpływa na organizm człowieka. Wyrównuje ono naturalne biopole ludzkie. Zaletą tego produktu jest to, że nasiona gorczycy białej są wzdłuż długości całej opaski, jak na zdjęciu. Jest ich bardzo dużo. W celu zapobiegania - przesuwaniu się ziarenek - zastosowano liczne przeszycia, które umożliwiają także równomierne rozłożenie wypełnienia. Sprawdź działanie opaski gorczycowej na czoło!

 

Pas gorczycowy na czoło jest uniwersalny!

Wymiary opaski na czoło: długość opaski materiałowej 60cm, szerokość opaski 7cm. Regulacja produktu umożliwia dostosowanie wyrobu do użytkownika. Jakie jest zastosowanie opaski na czoło? - środek przeciwdziałający bólom głowy, skroni, zatok, migrenowym, jest to wyrób medyczny. Jak używać opaski gorczycowej na czoło? - nałożyć pas na czoło i przymocować regulowanym zapięciem. Jaki jest skład opaski gorczycowej na czoło? - skład naturalny, nie pierzemy, dbamy aby nasionka były suche, to nasiona gorczycy białej, płótno bawełniane. kolory pokrowców są różne wysyłamy taki, który jest dostępny na magazynie. Tylko w naszym sklepie znajdziesz dobrej jakości wyroby gorczycowe w przystępnych cenach i z długą datą ważności! Zapraszamy zespół Zdrowapolka.pl