Pas gorczycowy na kolano produkt medyczny

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 33,00 zł

Pas gorczycowy na kolano produkt medyczny, polski i naturalny. Możliwość regulacji pasa, gorczyca użyta do produkcjo pochodzi z ostatnich zbiorów, szeroki wybór produktów!

Pas gorczycowy na kolano jest niezawodny w bólach stawów i reumatycznych!

Działanie gorczycy białej zostało udowodnione już wiele lat temu. Stosowały je już nasze babcie, które korzystały z naturalnych dóbr ziół i wiedziały o ich działaniu leczniczym. Przede wszystkim pas gorczycowy na kolano działa rozgrzewająco, pomaga w bólach różnego rodzaju, takich jak: pourazowych, mięśniowych, stawów, zwyrodnieniowych, reumatycznych, usprawnia układ kostny. Jest wyrobem medycznym, posiada datę produkcji, okres trwałości, serię. Ponadto produkt jest polski i w zaplombowanym opakowaniu. Gorczyca biała użyta do produkcji pasów gorczycowych na kolano pochodzi z ostatnich  zbiorów, została wcześniej oczyszczona i wyselekcjonowana. Poddano ją również starannemu i dokładnemu suszeniu. Bawełna w tym wyrobie posiada gruby splot podnosząc jakość produktu, a przeszycia wykonano wytrzymałymi nićmi. Pas gorczycowy na kolano posiada regulację za pomocą rzepów i gumy. Pasuje zarówno na prawą i na lewą nogę. Łatwo, samodzielnie i bezproblemowo produkt można założyć i zdjąć. Pakowany jest po 1 sztuce.

 

Naturalny i wygodny pas gorczycowy na kolano z regulacją.

Pasy gorczycowe na kolano są bardzo wygodne podczas użytkowania. Zawierają dużo gorczycy białej i można je nosić podczas wykonywania innych czynności. Niewątpliwą zaletą jest wysoka jakość użytych materiałów, przystępna cena produktu oraz długi termin użytkowania. Potwierdzeniem jakości jest oczywiście wpis i rejestracja jako wyrób medyczny. Pas gorczycowy na kolano jest do stosowania indywidualnego, nie można go prać, i nie należy dopuszczać do zawilgocenia, można go wietrzyć. Wymiary modelu widocznego na zdjęciu są następujące szerokość 20cm, długość 50cm z możliwością regulacji. Kolorystyka pasów gorczycowych jest bardzo różna i wysyłamy taki jaki jest obecnie dostępny na magazynie. Zapraszamy do zapoznania z ofertą sklepu Zdrowapolka.pl i zachęcamy do kontaktu z obsługą sklepu, która chętnie pomoże wybrać odpowiedni model wyrobów gorczycowych.

Jaki jest skład pasa gorczycowego na kolano?
nasiona gorczycy białej, płótno bawełniane - kolor pokrowca opaski wysyłamy taki jaki jest obecnie w magazynie.

Jaki jest wymiar pasa gorczycowego na kolano?
szerokość - 20cm,
długość - 50cm
możliwość regulacji za pomocą gumek i rzepów.